Английски преводи

PlamenGunchev

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте!Предлагам българо-английски и английско-български преводи.Заинтересованите могат да се свържат с мен по скайп (plamenchoo2) или e-mail ([email protected]).Приемам безплатно демо на текст по Ваш избор.Ценоразпис: превод на 1 страница (1800 символа) - 4.50 лева (за по кратки преводи-по договаряне).
Заплащането се извършва чрез PayPal.Поздрави,Пламен! :)
 
Последно редактирано:
От: Английски преводи

Трябва да си много добър, за да искаш толкова пари тук. Успех!
 
От: От: Английски преводи

Явно си прав...ще смъкна цената до 4,50...

Харкон ти даде и съвет да поставиш твой примерен текст в темата си. Няма по-добра реклама от съвестно свършената и изпипана работа.

Цената е винаги ориентировъчна и по договаряне. Епикриза и за 10 лв няма да преведа.

Успехи!
Лил
 
От: Английски преводи

Мене ми е интересно какво представлява едно примерно портфолио в преводаческия бранш. Как се доказва че едикой си човек собственоръчно е писал предполагаемо изредените текстове?

Гледам че авторът на темата приема (предполагам се има предвид "предлага") безплатно демо - би трябвало да е още по-добър вариант..
 
От: Английски преводи

Мене ми е интересно какво представлява едно примерно портфолио в преводаческия бранш. Как се доказва че едикой си човек собственоръчно е писал предполагаемо изредените текстове?
Много лесно. Хващаш няколко статии или разказа на английски. Трябва да са сравнително пресни. Превеждаш ги, слагаш ги в един блог и даваш линка да гледат хората и да те преценяват.
За да не ти ги откраднат, чакаш първо Гугъл да ги вкара в индекса, преди да разпространиш линка.
 

Горе