Анкета за игровите конзоли

Moko

Well-Known Member
Здравейте, колеги!
Поредната "доза" анкети от мен :D
Този път анкетата е за конзоли. Ще бъда много щастлив и много благодарен, ако отделите по 3-4 минутки, за да ги попълните :) Даже ще го направим incentive - който попълни анкетата ще получи репутация от мен :Р
Благодаря предварително! Желая на всички приятен уикенд!

едит :
ТЪП, ТЪП СЪМ :D
Ето линка към анкетата :
Код:
https://docs.google.com/forms/d/1t4i0M0wLP24aH3vnt3JVxpJeaB9IuSw9hux2dE_kw9Y/viewform
 
От: Анкета за игровите конзоли

Фактори при избора на игрова конзола
Благодарим Ви за отделеното време!

Тогава пак да отправя забележка. :D На PS3-ката играя Injustice и Mortal Kombat, на компютъра Tzar, CS и Drug Lord 2, а на телефона Ingress и О!Думи. Доста трудно ми беше да избера само 1 платформа за игри, при положение, че всяка си има плюсове, минуси и игрови заглавия.
 
От: Анкета за игровите конзоли

Тогава пак да отправя забележка. :D На PS3-ката играя Injustice и Mortal Kombat, на компютъра Tzar, CS и Drug Lord 2, а на телефона Ingress и О!Думи. Доста трудно ми беше да избера само 1 платформа за игри, при положение, че всяка си има плюсове, минуси и игрови заглавия.

Благодаря за фийдбека! Ще го запиша :) Не ми позволява да ти дам ряпа, явно скоро съм ти давал :D
А идеята като цяло е да видим каква част от хората предпочитат най-вече конзолите, тъй като ще позиционираме OUYA на българския пазар. А OUYA е 99$ ,не 399$ като PS3. Вярно, че графиката ѝ е скапана, но все ми се струва, че в БГ цената е определящият фактор.
 
От: Анкета за игровите конзоли

Не е нещо, което се купува всеки ден, принципно. От техника гледам никога да не пестя, а и има един лаф - кефа цена няма! :-]
Особенно Injustice: Gods among us... уникален геймплей и графика, просто нямам думи. Спирам с Offtopic-а. :)
 
От: Анкета за игровите конзоли

Анкета е за хора случайно играещи игри. Постарай се повече другият път :)
Явно си ПиСи геймър и затова въпросите са неподходящи за конзолните геймъри.

Пропускаш неща като фенщина, пиратстване и екзлузивните игри(в началото това имаше доста значение - сега става дума за единични бройки игри но пак го има).
 
  • Like
Реакции: Moko
От: От: Анкета за игровите конзоли

Анкета е за хора случайно играещи игри. Постарай се повече другият път :)
Явно си ПиСи геймър и затова въпросите са неподходящи за конзолните геймъри.

Пропускаш неща като фенщина, пиратстване и екзлузивните игри(в началото това имаше доста значение - сега става дума за единични бройки игри но пак го има).

Анкетата не е мое дело. Пък и от университета ни натискат да правим кратки анкети, с максимум 10 въпроса.Хакването е "замаскирано" под "хардуерна модификация". За мен това е пълна тъпня, но колегата ,който я прави каза, че трябвало "да звучи по-добре". Аз като хардуерна модификация разбирам ъпдгрейд, а не чипване, ама все тая. В университета рядко ти обясняват като хората, рядко ти отговарят на въпроса задоволително, а и не споделям амбициите на някои колеги "всичко да е перфектно", що се отнася до университетските проекти. Така че, на мен лично ми е все тая за анкетата, но накрая трябва да ми пишат нещо различно от 2 :) Пък и като приключим ще пусна резултатите тук, ако на някой му е интересно или ще му бъде от полза.
А иначе съм съгласен и с двама ви. Особено с това, че кефът цена няма ;)
 
От: Анкета за игровите конзоли

Фактори при избора на игрова конзола
Благодарим Ви за отделеното време!


Нова конзола ли ще пускате :)
 
  • Like
Реакции: Moko
От: Анкета за игровите конзоли

Интересно разбиране за хардуерна модификация.
Аз си мислех, че става дума за кинект, моушън контролери, разните му там файтинг стикове, волани и т.н.

вече знам тотално съм заблуден :D
 
От: Анкета за игровите конзоли

Е, Митрев, тези неща, които изброи какво общо имат с хардуерната модификация? Не смятам, че уеб-камерата ми е 'хардуерна модификация на PC-то'. ;)
 
От: Анкета за игровите конзоли

@Poltargaista да не би хардуер да е всичко което влиза в кутията :)?

Kinect при XBOX 360, MotionPlus при Wii и Move при Plastation са си точно хардуерни модификации от където и да ги погледнеш.
Без този хардуер не може да игреш определени заглавия, нищо че имаш конзолата.

Може да се приеме същото нещо и за уеб-камаррата за ПиСи-то - стига да има игри, които изискват наличието на този хардуер.
 
От: Анкета за игровите конзоли

Да, разбрах те и първия път, ама не мога да го приема за модификация. Виж някаква добавка, а-у... по-върви, ама 'модификация'... :|
 
От: Анкета за игровите конзоли

модификация: "Видоизменяне, малка промяна, която не засяга същността."
добавка: "Нещо добавено допълнително към друго."

Не същото ами баш същото :)
 
От: Анкета за игровите конзоли

Митрев, при компютрите тези неща се наричат периферни устройства. При конзолите би трябвало да се наричат addon на английски, пък на български не знам :)
 
От: Анкета за игровите конзоли

С компютри не успяхме да се разберем, дай да пробваме с коли? Виж как ми дойде музата късно вечерта.... :D

Modf.jpg

Вляво е 'хардуерна модификация' - едното 500 коня, другото 750 коня.
Вдясно е 'добавка/приспособление/addon' - едното има спойлер, другото няма.
:D
 
От: Анкета за игровите конзоли

@Moko периферното устройство е хардуер :). Може да го срещнете и като аксесоар, но това не означава, че НЕ е хардуер.
"A video game accessory is a distinct piece of hardware that is required to use a video game console".

При компютрите е същото.

думите обикновено имат повече от едно значение ;)
 
От: Анкета за игровите конзоли

Тази анкета много бързо свърши :D Играете ли видео игри -> Не и готово :D можеше поне още един въпрос :)
 

Горе