Анонс във Фейсбук

Статус
Not open for further replies.

Странникът

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Търся хора с големи български фейсбук страници за 1-2 анонса.
 
От: Анонс във Фейсбук

Продължавам да търся хора с фейсбук страници, за няколко анонса. Каузата е благотворителна.

Досега на това съобщение ми се е обадил само един човек. Щом трябва, ще си платя за анонсите.
 
От: Анонс във Фейсбук

Имам много мъничка натурална страница за музика, но нямам против да споделя нещо с благотворителна цел ако прецениш.
 
От: Анонс във Фейсбук

juvefan, magnit, писал съм ви на лични с подробности.

Не се колебайте, както съобщих, ще платя анонсите, само ми пратете на лични данни за Пейпал сметката.
 
От: Анонс във Фейсбук

juvefan, magnit, писал съм ви на лични с подробности.

Не се колебайте, както съобщих, ще платя анонсите, само ми пратете на лични данни за Пейпал сметката.

Аве, ти луд ли се, ве...?! Аз за благотворителност пари не взимам! Не искам повече да ми говориш на тази тема за пари, защото ме обиждаш! Ако помагам на някой, не го правя за пари... Нека преди всичко бъдем хора!!! Извинявай, ако съм те засегнал с резкият си тон, но всеки е странен по своему...
 
От: Анонс във Фейсбук

Аве, ти луд ли се, ве...?! Аз за благотворителност пари не взимам! Не искам повече да ми говориш на тази тема за пари, защото ме обиждаш! Ако помагам на някой, не го правя за пари... Нека преди всичко бъдем хора!!! Извинявай, ако съм те засегнал с резкият си тон, но всеки е странен по своему...

Нямах предвид теб, а другите които се колебаят, ти и преди си помагал за каузата и съм ти благодарен. Благодаря и на juvefan, който се включи.
 
От: Анонс във Фейсбук

Яко си му хлопа дъската на странника:)
 
От: Анонс във Фейсбук

waldes - Благодаря, на днешното време си е комплимент това. Все още очаквам да се включат хората с големи фейсбук страници. Интересно, досега абсолютно никой не се е отзовал!?
 
От: Анонс във Фейсбук

Прати ми ЛС да видя за какво е благотворителноста, ако не е някаква така да кажа "измислена" ще я споделя в страниците ми, безплатно. Винаги съм бил да се помага на добри каузи и ще бъда, затова съм готов да помогна.
 
От: От: Анонс във Фейсбук

Прати ми ЛС да видя за какво е благотворителноста, ако не е някаква така да кажа "измислена" ще я споделя в страниците ми, безплатно. Винаги съм бил да се помага на добри каузи и ще бъда, затова съм готов да помогна.

Ами не мисля, че е измислена, напротив - много си е смислена. Попаднах на нея преди време и реших да помогна. В последствие и Нова телевизия, и бтв се включиха в тази инициатива. Включително и тези дни имаше материали, репортажи. Не мисля, че тези телевизии ще се включат в някоя "измислена" инициатива. Просто съм изненадан, че много от колегите тук, които имат страници с няколко стотин хиляди и милиони фена не се включат, а се скатават?!
 
От: Анонс във Фейсбук

Пиши и на мен, аз имам страничка с около 7000 - 8000 човека вътре, безвъзмездно ще публикувам анонса.
 
От: От: Анонс във Фейсбук

Ами не мисля, че е измислена, напротив - много си е смислена. Попаднах на нея преди време и реших да помогна. В последствие и Нова телевизия, и бтв се включиха в тази инициатива. Включително и тези дни имаше материали, репортажи. Не мисля, че тези телевизии ще се включат в някоя "измислена" инициатива. Просто съм изненадан, че много от колегите тук, които имат страници с няколко стотин хиляди и милиони фена не се включат, а се скатават?!

Да, инициативата е добра и си заслужава, човек да помогне :)

Аз я споделих в страниците ми, а ти?
 
От: От: Анонс във Фейсбук

Да, инициативата е добра и си заслужава, човек да помогне :)

Аз я споделих в страниците ми, а ти?

Благодаря, че се включи, обаждай се, ако мога да помогна с нещо!

Аз също я споделям в моите страници, това е първото което съм направил. И не само това, но и съм акцентирал каузата в сайта.

Явно хората с големите фейсбук страници не се интересуват да помогнат в една благородна кауза, когато всички помагат, даже и официално към този момент 50 от депутатите в парламента са се включили. А после се бият в гърдите какви големи фейсбук страници имат, колко много фенове, колко много можели. Но явно waldes е прав и "дъската ми хлопа". Щом е така, няма нужда от тази тема, моля админите да я заключат, а аз ще продължа да помагам с каквото мога.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе