Арбитраж за домейн

DEATH

Member
Здравейте и за много години :) Живота ме грабна в друга посока, но така или иначе пак съм тук ;)

Фирмата в която работя е регистрирана 1995 г. а като търговска марка през 2003 г. Притежава .biz(22/08/2002) и .bg(09/12/2007), но имаме желание да придобием .com(18/03/2002)

Съвет или линк с информация и изобщо дали това е възможно би ни помогнали много.

Благодаря Ви предварително,
Румен
 
Последно редактирано:
От: Арбитраж за домейн

Пишете на собственика на .com и му направете добро предложение.
При положение, че е регнат преди 10 години според мен нямате шанс с арбитраж, прекалено късно сте се сетиои.
Здравейте и за много години :) Живота ме грабна в друга посока, но така или иначе пак съм тук ;)

Фирмата в която работя е регистрирана 1995 г. а като търговска марка през 2001 г. Притежава .biz(22/08/2002) и .bg(09/12/2007), но имаме желание да придобием .com(18/03/2002)

Съвет или линк с информация и изобщо дали това е възможно би ни помогнали много.

Благодаря Ви предварително,
Румен
 
От: Арбитраж за домейн

на .com арбитраж няма или трябва да сте примерно силни колкото компанията Кока кола
 
От: Арбитраж за домейн

на .com арбитраж няма или трябва да сте примерно силни колкото компанията Кока кола
Разбира се, че има ... ама струва едни пари, по-добре е да се договорят със собственика ...
 

Горе