Аукро.бг/ап

Aukro.bg

New Member
Нека пост-на и нашата.
Няма да изразявам мнения, защото съм пристрастрен :)
Споделете вие, по-скоро.
 
От: Аукро.бг/ап

Ако модераторите го приемат като реклама, моля да ме извините :)
 
От: Аукро.бг/ап

Все още си чакам писмото с някакъв код, мисля - за да мога да предлагам ваши банери на сайтове си.
 
От: Аукро.бг/ап

Аз пък го получих и всеки ден си пробвам перманентно да го въвеждам , и все това ми изписва :arrow: "Невалидна парола или потребителско име" :eek: е... отказах се вече ! 8)
Иначе си влизам в акаунта без проблем !:twisted:
 
От: Аукро.бг/ап

За да може да е всичко както трябва да получиш писмо с кода за активация моя дойде след три седмици сега е добре де
 
Последно редактирано:
От: Аукро.бг/ап

Регистриран бях в афф програмата, категорично заявявам, че има хора които се регистрираха през банера от сайта ми, и сметката ми никога до ден днешен не нарастна, просто седи една голяма 0
 
От: От: Аукро.бг/ап

Аз също мислех да се включа, но това чакане на кодове ме убива!
За да работи една програма, трябва да е улеснена за потребителя. А ако има некоректно отношение и неизплащане на комисионни става кофти. Едва ли ще се включа...
 
От: Аукро.бг/ап

То има 2 статистики в аукро. Едната е ако продадеш някой артикул и ти платят по акаунта в аукро, а другата е за афф програмата. Нея можете да видите от тук [url]http://aukro.bg/ap/ap_settings_new.php[/URL]
 
От: Аукро.бг/ап

Аз също получих писмо даже по случайност го намерих в пощата бях го забравил.Е как е някой взимал ли е пари?Не че вярвам че ще ми платят ,но ще ги пробвам ,и аз да се отбележа ;)
 
От: Аукро.бг/ап

Здравейте, драги продавачи. Забелязвам, че при мен масово не са възстановяват таксите за несполучливи сделки.

Купувач закупува дадена стока. Свързвам се с него по тел, отказва я. Искам възстановяване на такса, купувача не оспорва искането ми, ..... и аукро решава това ''След като се запозна с цялостния процес на тази оферта, администратора на Аукро реши, че няма да бъде предоставено възстановяване на такси по нея.''

И сега на кой да се оплача?! Това вече е изнудване.
 
От: Аукро.бг/ап

Специално в случая - на арменския поп. Тия са най-големите смешници, нищо че са и най-големите надуФки!
Няма ли най-сетне някой да направи читав и най-вече ИСТИНСКИ аукцион
 
От: Аукро.бг/ап

Преди време и аз се бях включил в партньорската програма на Аукро. Сложих банерите им и всичко както трябва, отчитаха се някакви кликове, но регистрации нямаше. Накарах няколко приятели да се регистрират през банера ми, направиха го, но отново си седеше голямата 0. Това мисля, че беше тяхната стара партньорска програма, за новата не искам и да чувам след като конактувах с техните администратори за да се опитам да разбера защо не се получават нещата. На въпроса ми защо има толкова недоволни клиенти от партьорската ви програма ми отговориха, че имат много доволни клиенти, но те не пишели по форумите, че са доволни. Е въобще има ли някой доволен от нашия форум.

Да не се обади, някой с 1 мнение с отговор "Ето съм"
 
От: Аукро.бг/ап

Това не е от сега! И преди имаше подобни случаи, но бяха по- скоро единични. След промените на правилата им през юни ситуацията стана плачевна, повечето продавачи се отказаха от Аукро и в момента събират такси и от малкото им останали продавачи. Все пак тяхната идея е да превърнат Аукро от аукцион в онлайн мол. :(


Здравейте, драги продавачи. Забелязвам, че при мен масово не са възстановяват таксите за несполучливи сделки.

Купувач закупува дадена стока. Свързвам се с него по тел, отказва я. Искам възстановяване на такса, купувача не оспорва искането ми, ..... и аукро решава това ''След като се запозна с цялостния процес на тази оферта, администратора на Аукро реши, че няма да бъде предоставено възстановяване на такси по нея.''

И сега на кой да се оплача?! Това вече е изнудване.
 
От: Аукро.бг/ап

Изключително некоректни са Аukro.bg (Аукро.бг) така и неможах да си изтегля 40-те лв. при условие че имах доста препратени потребители. И в блек листа може да ги сложите и пак няма да е грешка !!!!
 
От: Аукро.бг/ап

Аз също съм ги ползвал и съм изключително разочарован от тях.
Както от програмата им с банерчета по сайтовете ми, така и от тази глупост с таксите.
Яз също се сблъсках 2 пъти с тези лихви и от тогава не съм и влизал в сайта им.
И съм напълно съгласен с westside за блек листа.
 

Горе