Аукро.бг - партньорска програма

От: Аукро.бг - партньорска програма

Ами за доходността сравнима с други програми не мога да кажа. Ценна е ако имаш стока която продаваш на аукциона на аукро и насочваш потребителите от сайта си към твоя търг (имаго като опция в в построяването на линка за банера). Така си популяризираш търга пък и ако се закачи някой взимаш 3 лв. А иначе друго което ми беше интересно че статистиката отчита и кликове от ботове.
 
От: Аукро.бг - партньорска програма

Имах я на 2 сайта и нищо. Иска се да събереш 80 лева, за да ги вземеш. За една регистрация плащат 3 лева, обаче няма много желаещи. Демек трябва да събереш 27 регистрации, за да вземеш нещо. Влизам в акаунта и гледам примерно 5000 клика за деня, а те 99% от ботове на гугъл. И най интересното е, че съм махнал рекламите преди два месеца, а все още ми отчита по стотина клика на ден само от гугъл. Нещо откъм програмиране не им е читава работата.
 
От: Аукро.бг - партньорска програма

Поредната жалка идея за правене на пари.
 
Re: От: Аукро.бг - партньорска програма

Защо да е жалка?


тои си троли баце не му се връзваи прави еи това

rxboy баце разпрах те какво правиш но в този форум не е като в затвора да трябва да влезеш и да "смачкаш фасона" на някои голям за да теуважаваме (нищо че е пълно с генгста рапъри :)) лично аз ще те уважаваме повече ако се доказваш като помогнеш на някои които не разбира по тема от която ти разбираш а не като се показваш колко си голям..... това важи и за останалите.... иначе все тая могъл си изкарал си похвалил си се имали смисъл като няма значение....
 
От: Аукро.бг - партньорска програма

Темата е стара, но аз използвам Партньорската програма на Аукро и имам проблем.
След като събрах за 6-7 месеца доста прилична сума по програмата, изпратих необходимите документи за да ми изплатят сумата. След две седмици без никакъв отговор, аз реших днес да им пиша. След около час получих следния отговор:
"Здравейте,

Пиша Ви по повод партньорската ни програма, по която участвате.

Миналата седмица получихме документите.
След като разгледахме регистрациите от сайта Ви, установихме, че почти
всички от регистрациите (правени една след друга) са на едно и също лице
и всичките му акаунти са блокирани. Това е причината, поради която не
сте одобрена за изплащане на паричната сума по програмата.
Извинявам се, че Ви уведомявам със закъснение, но понеже случая е
по-специфичен, трябваше да изчакам мениджъра за решение, а той беше
отпуска.

Ако имате въпроси, моля, не се колебайте да се свържете с мен.

Поздрави,
********"
Според мен това е невъзможно 80-90 регистрации да са от един и същи човек, правени една след друга в продължение на месеци. Трябва да е някой или луд, или от Аукро се опитват да ме преметнат.
Отговорих им че искам повече информация и сега чакам нов мейл от тях.
Та, има ли някой със изплатени пари от програмата им?
Поздрави,
Кр.Михова
 
От: Аукро.бг - партньорска програма

Къде да си проверя баланса. Никъде не мога да намеря в контролния им панел.

Забрави ги тези Аукро.....има други чуждестранни афилиейт програми толкова хубави пробвай с тях няма да сбъркаш за разлика от Аукро.....До сега толква време не съм срещнал хубава БГ афилиейт програма и не мисля че скоро ще се появи с този нашенски манталитет...
 
От: Аукро.бг - партньорска програма

Аз държах банера на аукро около 2-3 седмици, отчиташе кликове без импресии. Нямах нито една регистрация и накрая реших да накарам някой да се регистрира от мой банер 2ма регистрирали се 0 отбелязани в акаунта. На изпратените имейли отговориха, че не съм слагал техния банер правилно ...
 
От: Аукро.бг - партньорска програма

м да аукро са си меко казано некоректни да не казвам другата дума :( сега паднаха на 2 лв на регнат потребител много са съмнителни просто не се занимавайте
 
От: От: Аукро.бг - партньорска програма

И аз също иамм проблеми, техни абнери седят в мои 2-3 сайта, и за съжаление все още нямам приходи по регистриран потребител, което е невъзможно. Аз лично съм се регистрирал с други ИП , и продължава да не ми отчита нищо.
 

Горе