Аукро онлайн търговия

От: Аукро онлайн търговия

Никъде не пише как се изплащат, кога и т.н.
И какъв е шанса да ти кажат накрая
Копеле ти си чиитър и мамиш и няма пари за теб, мерси че ни рекламира 8 месеца.


Нищо интересно не виждам аз.
Първо ги питайте всякаки подробности ако мислите да си осерете сайтовете си с горзните им търсачки, банери и прочие
 
От: Аукро онлайн търговия

Никъде не пише как се изплащат, кога и т.н.
И какъв е шанса да ти кажат накрая
Копеле ти си чиитър и мамиш и няма пари за теб, мерси че ни рекламира 8 месеца.


Нищо интересно не виждам аз.
Първо ги питайте всякаки подробности ако мислите да си осерете сайтовете си с горзните им търсачки, банери и прочие

В момента имам леки съмнения за тяхната почтеност.Ще изчакам 2-3 дни да видя дали ще се появи статистика за 2 абсолютно сигурни регистрации на мои приятели.Но ми се струва,че се опитват да шикалкавят от Аукро.
 
От: Аукро онлайн търговия

Здравейте,

това звучи интересно... за всеки регистриран-3лв...
някой, ако е получавал пари-нека да се похвали...интересно е за мен, а и за останалите май :)

Ще чакам с нетърпение :)
 
От: Аукро онлайн търговия

аз също вися доста време, а пари... само на обещания... защо ли ми е познато от някъде? може би от политиката на цялата ни държавица... ???
 
От: Аукро онлайн търговия

Балансът на акаунта може да бъде проверен всеки ден и сумата, която сте спечелили може да бъде прехвърлена в банковата Ви сметка когато достигне 80лв.

Никъде не пише как се изплащат, кога и т.н.


Звучи интересно и мисля да го пробвам на едно блогче...
 
От: Аукро онлайн търговия

Аз съм пробвал. Няколко месеца вися банера. Нито една регистрация отчетена и го махнах. Не знам дали е имало опити за регистрация и дали някой е цъкал на банера, но така или иначе за мен няма полза от тая програма.
 
От: Аукро онлайн търговия

Мошеник говори за онлайн търговия. Каква пародия!
 

Горе