Аукцион за: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

blackout8

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Здравейте,

Ще ви спретна един аукцион за развит EN Forex сайт с почти никакъв трафик, но с генерирани приходи от 650 долара от афф!


Какво ще получите:
- 13 детайлни ревюта на forex robots(топ роботи с афф. програми)
- 81 детайлни ревюта на forex brokers(включва топ брокерите в света, както и голяма част от тях имат афф. програми)
- 33 детайлни ревюта на binary brokers(включва топ брокерите в света, както и голяма част от тях имат афф. програми)
- десетки други статити
- функция за сравняване на брокерите
- и още други

Ревютата са детайлни – спецификации, описания, със снимки и видеа + SEO friendly, както и целият сайт.

Темата е купена, но съм дал допълнително в преправяне за да има много къстъм функции, които предават много гъвкавост на темата!

Сайта е с перфектна структура за аффилиейт и всякаква форма на директна реклама!

Знам, че ще ви интересува трафика от сега ви казвам блуждае по 10 човека на ден.
А доходите са 2 по 200 долара от афф на 24Option и в момента има 250 долара генерирани от трейдъри от XM афф.

Нямам никакво време от създаването на този сайт - няколко пъти се мъчих да го бутам, но почвах други проекти, та затова и ви правя аукциона.

Стартова цена 250 долара!
Минимална стъпка 5 долара!
Запазвам си правото, ако не е достигната резервната цена да не продам сайта, както и ако е достигната да приключа преждевременно аукциона. Админите знаят за резервната цена.

Аукциона завършва в 23:59:59 на 25.06.2015!

Начин на paypal, плащане банков превод или Skrill moneybookers!
Процедура вие ми плащате, след като получа парите ви пращам всичко! Считам, че репутацията и iTrader-a ми дават право на такива условия!
Ще пращам инфо на тези с повече от 50 мнения и положителен Itrader!


За повече инфо на ЛС!
 
Последно редактирано:
От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

Успех с продажбата! Forex е яка ниша и 2008 аз правех добри пари от разработването и продажбата на роботи( само в чужбина). Вярвам, че с подобен сайт и доста ама доста труд и четене може да се изкарват пари най-вече от гледна точка на огромния интерес за този пазар.
Любопитен съм ако може да погледна сайта?

Поздрави!
 
От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

Благидаря hiking,

На теб както и на всички други, съм пратил ЛС.
 
От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

Всички статии със уникален контент ли са ? Може ли линк на лс ?
 
От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

Всички имате ЛС.
 
От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

Позовавам се на това мое право:
Запазвам си правото, ако не е достигната резервната цена да не продам сайта, както и ако е достигната да приключа преждевременно аукциона. Админите знаят за резервната цена.

Аукциона е спечелен от колегата @daynnite.
 
Последно редактирано:
От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

Аукциона отново е валиден, след като колегата daynnite, не успя да спази задължението си в рамките на поставеният от него период, след като му влязох в положението.

Та в рамките на на 1 месец имах още 1 регистриран в 24Option и генерираната комисионната от XM за периода е с нови 117 долара.

Така, че общите приходи са 3 по 200(600 долара) от 24Option и 367 долара от комисионни в XM или общо 1000 долара.

Всичко услови са съшитите, като в 1-вия пост. Начална цената е 200 долара, някой дава ли :)?

Крайна дата 30.07.2015 23:59
 
Последно редактирано:
От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

еми дай информация за сайта как искаш да наддаваме за нещо което не сме видяли...
 
От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

Имаш ЛС с инфо.
 
От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

Всички имате ЛС!
 
От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

И аз имам интерес :)
 
От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

Имате всички ЛС!

Аукциона тръгна с 200 долара gshopov!
 
От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

Колега, ако може един линк на ЛС
 
От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

Имате ЛС и двамата!
 

Горе