Аукцион за: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

Имате ЛС всички!
 
От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

Може ли и на мен ЛС с инфо за сайта?
 
От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

Всички имате ЛС!
 
От: От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

Аукциона отново е валиден, след като колегата daynnite, не успя да спази задължението си в рамките на поставеният от него период, след като му влязох в положението.

Та в рамките на на 1 месец имах още 1 регистриран в 24Option и генерираната комисионната от XM за периода е с нови 117 долара.

Така, че общите приходи са 3 по 200(600 долара) от 24Option и 367 долара от комисионни в XM или общо 967 долара.

Всичко услови са съшитите, като в 1-вия пост. Начална цената е 200 долара, някой дава ли :)?

Сайт генериращ близо 1000 долара на месец се продава за 200 долара, има едно 15 човека попитали за него и още се продава... Кое е това дето не ми се връзва?

Афилиейтите от брокерите верно ли са печеливши? Тъкмо отказах поредното предложение от InstaForex, а моя сайт има поне 300 уникални на ден. Да не би да изпускам нещо? :shock:
 
От: От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

Сайт генериращ близо 1000 долара на месец се продава за 200 долара, има едно 15 човека попитали за него и още се продава... Кое е това дето не ми се връзва?

Афилиейтите от брокерите верно ли са печеливши? Тъкмо отказах поредното предложение от InstaForex, а моя сайт има поне 300 уникални на ден. Да не би да изпускам нещо? :shock:

Трафика колега, трафик - сайта няма трафик и не генерира 1к на месец - ако генерираше изобщо началната цена нямаше да е такава.

@Vitron, е с последна оферта от 220 долара.
 
Последно редактирано:
От: От: От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

Здравейте, може ли и на мен ЛС с линк към сайта?
 
От: От: От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

Здравей,

Пусни и на мен малко инфо.
 
От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

Имаш ЛС и ти.
 
От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

Днес вечерта изтича аукциона, искам само да съобщя, че доходите вече минаха 1к.
Изглежда vitron че спечелва аукциона!
 
Последно редактирано:
От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

230 от мен

Здравей колега, пуснал си бид след 30-ти, а срока бе до 30-ти вечерта.
Чакам колегата vitron да пише и да се разберем, ако до няколко дни не пише ще приема, че последният бид е твоя!
 
От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

Да сори :) погледнах че са искали инфо за сайта и се подведох :) успех с продажбата :) , и все пак ако колегата се отгкаже, не е ли предишната оферта която пак е моя последна като оферта, не че са проблем 30-те $ :)
 
От: Аукцион - Ще наддавате за EN forex сайт!

Да сори :) погледнах че са искали инфо за сайта и се подведох :) успех с продажбата :) , и все пак ако колегата се отгкаже, не е ли предишната оферта която пак е моя последна като оферта, не че са проблем 30-те $ :)

Да твоя е ще е оферта от 200 долара, пък ако ти се сакат дай и 30 отгоре долара :D
 

Горе