Аукцион за уникален домейн - POEBALNIK.COM

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Продавам домейна POEBALNIK.COM

Току що го купих, така, че изтича на 23.04.2015 .. (Търся бързата печалба :lol:)
Ако има желаещи да казват..

Домейна е лесен за помнене и е готин.. в GoDaddy е..

Първо парите после домейна.. мисля, че съм се доказал като потребител тук :)

Търга е със следните условия..

Начална цена 20$
Стъпка 1$

Края на търга е на 24 часа след последната оферта

Успех! :)

Поздрави,
Симеон
 
Последно редактирано:
От: Аукцион за уникален домейн - POEBALNIK.COM

хаха интересно какво може да се хостне на тоя домайн :)
 
От: Аукцион за уникален домейн - POEBALNIK.COM

Домейна е лесен за помнене и е готин.. в GoDaddy е..
Края на търга е на 30.04.2014 в 11:59 Форумно време

:D Ако никой не го вземе до тогава ти предлагам да си регистрираш и preebalnik.com , още по-готин е :D
 
От: Аукцион за уникален домейн - POEBALNIK.COM

:D Ако никой не го вземе до тогава ти предлагам да си регистрираш и preebalnik.com , още по-готин е :D

И какво ще продаваш последни модели TV на полвин цена, след което изобщо няма да ги доставяш :lol:
И в общите условия ще пише, - "Този сайт е направен с единствената цел да ви приебе. С кликането на бутона купи и заплащането на сумата вие се съгласявате с тези условия :lol:
 
От: Аукцион за уникален домейн - POEBALNIK.COM

И какво ще продаваш последни модели TV на полвин цена, след което изобщо няма да ги доставяш :lol:
И в общите условия ще пише, - "Този сайт е направен с единствената цел да ви приебе. С кликането на бутона купи и заплащането на сумата вие се съгласявате с тези условия :lol:

Не, логиката беше съвсем друга. Всъщност има един още по-готин и лесен за помнене в неговата ситуация: preebah.se
 
От: Аукцион за уникален домейн - POEBALNIK.COM

Ихахаха колко идеи за успешен бизнес наблъскахте за нула и време може и naebalnik.com , zaebalnik.com и още много производни чукалник.ком :D
 
От: Аукцион за уникален домейн - POEBALNIK.COM

преебалник.ком ще направи фурор!!! Не за друго ами защоттов преебалник.ком трябва да присъства поне 90% от стоката на продавалник.
 
От: Аукцион за уникален домейн - POEBALNIK.COM

:D Ако никой не го вземе до тогава ти предлагам да си регистрираш и preebalnik.com , още по-готин е :D

S1yf0x - снощи го чеквах твоето предложение и още няколко подобни в татето, но не исках да спамя в темата на колегата, иначе съм на същото мнение, че preebalnik.com e по-добър домейн!
 
От: Аукцион за уникален домейн - POEBALNIK.COM

Ново правило.. търга приключва 24 часа след последното наддаване.
 
От: Аукцион за уникален домейн - POEBALNIK.COM

хахахахаха разсмяхте ме от сърце вижда се, че тук лъха от креативност ........ направо сте за Гинес - адмирации :)
 
От: Аукцион за уникален домейн - POEBALNIK.COM

Като се развие може да го прекръстиш на eve.bg и яко тв реклами :D

Сори за спама. Не се сдържах :D
 
От: Аукцион за уникален домейн - POEBALNIK.COM

Поебалник не знам за кво става, звучи сато почесване, не е като ебалник
 
От: Аукцион за уникален домейн - POEBALNIK.COM

Еми няма лошо, навремето бях купил наебиме.ком с цел сайт за запознанства, от хост компанията веднага ме предупредиха, че не могат да го хостнат !
 

Горе