[Аукцион] 75$ AdWords ваучер

Borisov

Active Member
Рейтинг - 96.8%
30   1   0
Здравейте колеги,

Попадна ми вучер за $75 (75*1.5=112,5лв) за AdWords.

Не използвам активно AdWords, а и ваучера е само за нови потребители, така че реших да го обявя за продажба.

Както се вижда от заглавието, темата ще бъде аукцион. Ето и детайлите:

Информация за ваучера:

[+] Дата на изтичане: 15.07.10
[+] Код:
Код:
[B]APS9-XXXX-XXXX-XXX-XXXX[/B]
[+] Може да се активира само на нови акаунти до 30 дни след създаването им.

Информация за аукциона:

[+] Начална цена: 10лв.
[+] Стъпка за наддаване: 5лв.
[+] КВ (Купи Веднага) цена: 35лв.
[+] Няма минимална цена за продажба*
[+] Начин на разплащане: Само PayPal
[+] Срок на аукциона: 02.07.2010 до 24:00 на 04.07.2010

Ако потребител заяви, че е съгласен да плати КВ цената и тя не е достигната при наддаването той автоматично се превръща в победител в аукциона, без значение дали аукциона е достигнал крайният срок.

Ако КВ цената бъде премината при наддаването, тя автоматично става невалидна и победител в аукциона ще бъде потребителят с най-висока оферта.

Победителят в аукциона ще получи ваучера най-късно до 12:00 на 05.07.2010**

С цел постигане на по-голяма прозрачност на аукциона, всички наддавания ще са явни директно тук в темата, а оферите чрез ЛС ще бъдат игнорирани и няма да се смятат за валидни.

С уважение,
Борисов

Пояснения:
* Това означава, че потребителят с най-високата оферта, обявена преди края на аукциона ще бъде обявен за победител, но няма минимална цена, на която ваучера ще бъде продаден, т.е. ако има само един наддал, той автоматично ще се превърне и в победител.

**
Тъй като аукциона приключва в полунощ в неделя, възможно е или аз или бъдещия собственик на ваучера да не сме онлайн, затова оставям този интервал от 12 часа за изпращане на парите и получаване на ваучера.
 
Последно редактирано:
От: [Аукцион] 75$ AdWords ваучер

10 leva davam izvinqvam se 4e pi6a taka no kirilicata mi izbega ako iska6 np seriozno
 
От: [Аукцион] 75$ AdWords ваучер

ПОБЕДИТЕЛ: just_me

ЧЕСТИТО!

Опитах да ви изпратя лично съобщение, но за съжаление входящата ви кутия е пълна и не то не може да бъде доставено.

За да няма недоразумения искам публично да кажа, че ще съм онлайн след 14:30 днес и тогава отново ще се опитам да се свържа с вас.

С увжение,
Борисов
 
От: От: [Аукцион] 75$ AdWords ваучер

ПОБЕДИТЕЛ: just_me

ЧЕСТИТО!

Опитах да ви изпратя лично съобщение, но за съжаление входящата ви кутия е пълна и не то не може да бъде доставено.

За да няма недоразумения искам публично да кажа, че ще съм онлайн след 14:30 днес и тогава отново ще се опитам да се свържа с вас.

С увжение,
Борисов

Just_Me, моля пишите ми лично съобщение, когато сте на линия, за да уточним детайлите.
 
От: [Аукцион] 75$ AdWords ваучер

Здравейте,

Тъй като just_me не се свърза с мен, за да извършим сделката, неговото наддаване се анулира, като освен това аукциона се удължава с още 24 часа, а евентуално ново наддаване на just_me ще бъде игнорирано.

НАЧАЛО: 00:00 часа на 06.07.2010
КРАЙ: 00:00 часа на 06.07.2010

Важат всички правила от първият пост.

Това е последното удължаване на аукциона.

С уважение,
Борисов
 
От: [Аукцион] 75$ AdWords ваучер

Здравейте,
Мога да закупя веднага ваучера за 20 лева. Ако желаете, моля свържете се с мен. Ако не - считайте тази сума като оферта за наддаване.

Поздрави!
 
От: [Аукцион] 75$ AdWords ваучер

ПОБЕДИТЕЛ: clooby

ЧЕСТИТО!

Моля свържете се с мен чрез ЛС за да уточним детайлите по плащането и получаването на ваучера.

С увжение,
Борисов

Здравейте,
Мога да закупя веднага ваучера за 20 лева. Ако желаете, моля свържете се с мен. Ако не - считайте тази сума като оферта за наддаване.

Поздрави!
 
От: [Аукцион] 75$ AdWords ваучер

Все още нямам право на ЛС понеже нямам 5 мнения, а не ми се спами:) Ако няма проблем очаквам да ми драснете вие едно ЛС, в което да оставите координати за връзка, скайп или имейл...
 
От: [Аукцион] 75$ AdWords ваучер

Можете да затваряте темата, вече всичко е уредено.

Благодаря на всикчи, които проявиха интерес.

С уважение,
Борисов
 

Горе