Афилей Ефбет/ winbet ... Налагане на таргет ?

djokando83

Active Member
зарежи ги тез, те ще си разберат грешката след някое време и ще се почне всеки нов афилиейт получава 100 лв бонус :Д но аз няма да се връщам при тях никога :)
Според мен на първо време го правят за да изчистят малките афилейти и тези които са неактивни ... да видим после какво ще стане ...

Последно редактирано:

devilx

Well-Known Member
Не знам кой държи ефирбет - ама днес и вчера яко статии е налял за това буки. И то статии в големите сайтове, където пр публикация сигурно е 300 лева поне
Някъв пичага май от Пловдив е.. държи още няколко сайта... нострабет, betenemy и още имаше майче.. той отдавна си плаща зА ПР

NovaPS

Well-Known Member
При евентуален нов играч да си изгониш "партньорите" с таргети - Епикфейл :D
Гледам промените са от скоро. В ОУ от миналата година тези таргети ги няма.

devilx

Well-Known Member
При евентуален нов играч да си изгониш "партньорите" с таргети - Епикфейл :D
Гледам промените са от скоро. В ОУ от миналата година тези таргети ги няма.
Щото сигурно всички играчи минават през афилиейт и затова не им се плаща вече 30%

chelsea6

Member
Някой друг от колегите , които се занимават с афилейт към ефбет има ли такова Таргет - известие ? ... Имам познати които също са получили подобно , но са с различни таргети ... някои са за брой регистрации , някои за нови активни клиенти ...

Виж файлът 20957
В крайна сметка изпълни ли таргета и ако да какво стана и ако не, изтриха ли ти акаунта? Днес са изпратили нов таргет за март месец доколкото видях, за първи път при мен.

lucho

Member
И аз получих таргет, който изглежда непосилен. Интересното е, че регистрираме по десетки афилиейти всеки месец и се чудя какъв им е малоумният план и дали са си направили правилно сметката. Нас ни заплашват с "преразглеждане на условията", не пише за прекаратяване.

John Galt

Well-Known Member
Афилиейтът е да робувате и развивате чужд бизнес. Като султанът реши, че вече сте му ненужни или не му развивате достатъчно агресивно бизнеса - ви отритва. Накрая за вас остава средния пръст, а за чорбаджията - развит бизнес, благодарение на вас.
Ей затова не го харесвам афилиейт маркетинга, ако си от страната на самия афилиейт. Ако си от страната на бизнеса - топ оферта.
Като не те кефи някой - казваш, че лийдовете му са шит, режеш го колкот си искаш и така - в теб е хлябът и ножът.

djokando83

Active Member
В крайна сметка изпълни ли таргета и ако да какво стана и ако не, изтриха ли ти акаунта? Днес са изпратили нов таргет за март месец доколкото видях, за първи път при мен.
Таргета ми е в срок от 15 ти февруари до 15 март ... Ще успея да го изпълня най-вероятно...но ако това е всеки месец , няма да станат нещата ...

djokando83

Active Member
И аз получих таргет, който изглежда непосилен. Интересното е, че регистрираме по десетки афилиейти всеки месец и се чудя какъв им е малоумният план и дали са си направили правилно сметката. Нас ни заплашват с "преразглеждане на условията", не пише за прекаратяване.
Аз това го разбирам , точно като прекратяване , но дано да греша .

Горе