Купувам: Афилиейт акаунти в ефбет и бет365

ekm

Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Здравейте,

Бих искал да закупя наколко аканта в партьорските програми на ефбет и бет365.
Търся акаунти които не са празни т.е. да има някакви играчи в тях.
Акаунтите в ефбет са с по-голям приоритет, защото към момента ми трябва първо такъв.
Моля, пишете на лично с подробности относно акаунтите и каква е цената им, колкото повече статистика може да покажете, толкова по-добре.
 
Имам стар акаунт в ефбет с 20 регистрации и 115 евро в него . Никога не е теглено , тъй като не ги рекламирам активно и не можах да покрия условията за теглене. Продавам ти го за 100 евро - ако те интересува пиши да се разберем. Само за информация - за хора с по-нисък трейдър от мен винаги получавам първо парите , след това ти прехвърлям акаунта.
 
Малко да повдигнем темата.
Ако някой не е видял, а има акаунт за продан, нека ми пише.
 
Може ли въпрос за който разбира от бет365 аф. : Афилиейта изплаща само за брой регистрации и за определен оборот/ загуба от залози/
или има и за трафик, тоест брой хора, които посетят сайта на бет365 след като са пратени там от аф. сайта?
 
Може ли въпрос за който разбира от бет365 аф. : Афилиейта изплаща само за брой регистрации и за определен оборот/ загуба от залози/
или има и за трафик, тоест брой хора, които посетят сайта на бет365 след като са пратени там от аф. сайта?
Плащат 30% от загубите на играчите, които се регистрират през твоя афилиейт линк. Например човек депозира 1000 лв, изгуби ги, ти получаваш 30% от 1000 лв = 300 лв;
Ако спечелят 1000 лв си -30%, тоест -300 лв.

Не плащат на брой посетители или трафик.
 

Горе