Афилиейт програма за Пест Контрол - готова е

Статус
Not open for further replies.

ops5

Active Member
Здравейте съфорумци,

С радост мога да съобщя, че с известно закъснение и отклонение от първоначалния план,

Афилиейт програмата

на Пест Кеър вече е готова. Тя е за продукти и услуги от Пест Контрола.

Приел съм развитието на Афилиейт програмата присърце и ще се постарая да съм максимално полезен на всички партньори.

Според моите проучвания няма програми на подобна тематика в България. Очаквам да има много въпроси за услугите и продуктите. Също ще има и много съвети от мен кога на кои продукти и услуги да се акцентира, защото има известна сезонност в нашата работа.

Ще дам основна информация и тук в темата, като съм на разположение и на лични съобщения и на [email protected].

В програмата има две основни кампании с комисионни от 10 и 12%. Планират се да има в определени периоди извънредни кампании с по-висок % комисионни, за които ще бъдат уведомявани всички партньори.

Могат да се регистрират физически и юридически лица. Физическите трябва да имат навършени 18г.

Комисионните се изплащат по банков път в края на всеки месец при натрупани минимум 50лв.

Клиентите ни могат да поръчат онлайн и по телефона. Всеки партньор ще разполага с промокодове. С тяхна помощ ще се засичат и офлайн поръчките.

Партньорите ще могат да разчитат на различни инструменти за по-успешно промотиране - гореспоменатите промокодове, банери, статии (които е добре да се пренапишат и в тях да се сложи промокода), екшън бутони (които да се сложат след статията), електронни книги (при изтеглянето й, софтуера автоматично ще постави Вашите афилиейт параметри в линковете), текстови линкове. Инструментите ще се увеличават и разнообразяват постоянно и ще се следи кои са най-успешните.

Бисквитките са със срок от 30 дни с възможност за презаписване.

Когато клиент посети нашите сайтове няколко пъти от различни партньорски връзки, ще възнаградим всеки партньор. Последния получава най-много - 50%, като другите се разпределят между всички участници.

За всяка направена онлайн поръчка, партньора ще бъде уведомен веднага. След уточняване с клиента на всички подробности ще се получи още едно съобщение за точната комисионна.

Оставам на разположение за допълнителни въпроси.

Желая успех на бъдещите партньори и ползотворна работа за всички ни.
 
Последно редактирано:
От: Афилиейт програма за Пест Контрол - готова е

Успех с начинанието и много нови, печеливши афилиейти :)
 
От: Афилиейт програма за Пест Контрол - готова е

Rocksatedy, благодаря за хубавите думи.

Вече имаме първия регистриран съфорумец :). Очаквам мнение, градивни критики и похвали :).
 
От: Афилиейт програма за Пест Контрол - готова е

Последните няколко дни са добавени още банери за някои от продуктите и услугите.

До ден-два ще бъде увеличен и броя на електронните книги.
 
От: Афилиейт програма за Пест Контрол - готова е

Електронните книги с линкове на афилиейтите се увеличиха с два броя.

Просто ги разпространете и привлечете таргетиран трафик с тяхна помощ.
 
Последно редактирано:
От: Афилиейт програма за Пест Контрол - готова е

Здравейте,

прекратяваме Афилиейт програмата към www.pestcare.bg.

Съвсем скоро ще стартира нова Партньорска програма към новият ни сайт www.pest.bg. Планирали сме по-добри условия и усилия за повече реализации. Всички настоящи регистрирани афилиейти ще могат да се включат в новата програма.

Някои са членове на www.predpriemach.com и сигурно вече са видели съобщение и на електронната поща. Всички натрупани комисионни към старата програма ще се изплатят, за да се почне "начисто" в новата.

Благодаря на всички за интереса и положените усилия.

P.S. може би е по-правилно да каже, че спираме кампаниите и ще стартираме нова към www.pest.bg.
 
От: Афилиейт програма за Пест Контрол - готова е

Здравей,
новият ви сайт е приятен :)

Имам питане - наистина ли сте:
- Извършили над 30К обработки против вредители
- 9 хиляди доволни клиенти
и пр.?
 
От: Афилиейт програма за Пест Контрол - готова е

Здравей,
новият ви сайт е приятен :)

Имам питане - наистина ли сте:
- Извършили над 30К обработки против вредители
- 9 хиляди доволни клиенти
и пр.?

Привет,

благодаря за хубавото мнение.

Да, числата са верни. Но имаме и недоволни :) клиенти, които не сме споменали. Не е учудващо - няма как да имаме на 100% доволни клиенти.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе