Афилиейт програма на Kabinata.com, 50 лева бонус

bgkulinar

Well-Known Member
Пускам и тук, защото не всички четат уебмастъра.

Имам огромното удоволствие да ви представя обновената афилиейт програма на сайта Kabinata.com. Kabinata.com предлага уникална за българския пазар услуга - чуждоезиково обучение онлайн с преподаватели. След закупуване на курс, всеки клиент има достъп до всички нива на курса в рамките на платния от него срок. Той има досъп и до всички уроци, тестове и онлайн лекции.

Какво печелят афилиейтите? За всяка продажба, реализирана чрез техен афилиейт линк, се дава 10% комисиона върху стойността на курса. Което означава, че за най-продавания ни курс - Английски за 3 месеца с цена 250 лв, афилиейтът ще вземе 25 лева.

Проследяването на продажбите става чрез бисквитка, чиято продължителност е 10 дни. Ако клиентът посети нашия сайт през линкове на различни афилиейти, то се записва бисквитката само на първия афилиейт. С други думи - първият по време е първи по право.

На разположение на всеки афилиейт са голям набор от банери и линкове.

Изплащане на сумите става при достигане на 200 лева до 15 число на месеца, следващ, месеца на натрупването.

За по-изчерпателна инормация, моля, прочетете секцията с често задавани въпроси.

И сега най-хубавата част - всеки новозаписан афилиейт получава бонус 50 лв в своята сметка.

Ако имате въпроси, питайте тук или на контактите ми в профила.

Запиши се сега!
 
Последно редактирано:
От: Афилиейт програма на Kabinata.com, 50 лева бонус

И аз пуснах да видим колко курса ще продадем :)
 
От: Афилиейт програма на Kabinata.com, 50 лева бонус

охааа.... ша продам кравите и няма да копая повече картофи !!!
:twisted::twisted::twisted:
 
От: Афилиейт програма на Kabinata.com, 50 лева бонус

Интересно колко е ефективен подобен вид онлайн обучение и с какво толкова се различава от новите езикови софтуери с "текст, картинки, звук и видео".
 
От: Афилиейт програма на Kabinata.com, 50 лева бонус

Ефективно е, колкото и другите обучения с преподавател. Тук удобството, е че взимаш часовете, когато имаш време и винаги можеш да слушаш лекция, която си пропуснал. Освен това може да си в някоя пустиня, стига да имаш интернет, пак си учиш уроците.
 
От: Афилиейт програма на Kabinata.com, 50 лева бонус

Попитах за разликите на този вид обучение с езиковите софтуери, за които дори не е нужно да имаш интернет.
 
От: Афилиейт програма на Kabinata.com, 50 лева бонус

то сега сезона нее много подходящ да печелим пари ни от интернет ни от курсове н иот нищо
При мен сега има 5 курсиста- а есента ще са над 30 - говоря за дру гвид курсове де не за езици
но мисля че е същото на никой не му пука сега за развитие и обучение - всеки иска да си изкара лятото и после с главата напред в гадната част от живота:)
така че и приходи няма даима сега от подобна кампания но пък и по 25 лева на месец да са за едно линкче или банерче - кой ти ги дава :) това са... 125 литра мляко без разходите ва алоууу и то без да ринеш акота ... !!!

:twisted::twisted::twisted::twisted:
 
Последно редактирано:
От: Афилиейт програма на Kabinata.com, 50 лева бонус

Попитах за разликите на този вид обучение с езиковите софтуери, за които дори не е нужно да имаш интернет.
Основната разлика е, че при тези курсове има и преподавател - човек, който ти поправя грешките, отговаря на въпроси и т.н. Иначе всички материали са онлайн - няма офлайн тетрадки, няма офлайн учебници. Доволен?
 
От: От: Афилиейт програма на Kabinata.com, 50 лева бонус

Основната разлика е, че при тези курсове има и преподавател - човек, който ти поправя грешките, отговаря на въпроси и т.н. Иначе всички материали са онлайн - няма офлайн тетрадки, няма офлайн учебници. Доволен?
От обяснението да, но от предлаганото в подобни курсовете не. Програмите също поправят грешките и без необходимост от хора, а са достъпни без заплащане чрез торенти, но предполагам, че всеки си има предпочитания за начин на обучение.
 
От: От: От: Афилиейт програма на Kabinata.com, 50 лева бонус

Програмите също поправят грешките и без необходимост от хора...
И в произношението?
 
От: Афилиейт програма на Kabinata.com, 50 лева бонус

Имах предвид, че преподавателят ще ти каже къде грешиш при произношение на изречение и интонация, докато софтуерът не може. Но който иска, да си дърпа торенти. Който е учил език, знае какво да направи.
 
От: Афилиейт програма на Kabinata.com, 50 лева бонус

Аз се записах за афилейта.Идеята е добра.Да се надявам на добро търсене и съответно добри левчета.
 
От: Афилиейт програма на Kabinata.com, 50 лева бонус

Интересите на афилиейтите са и наши интереси :).

БТВ, сайтът от подписа ти е много подходящ.

PPC кампании също са възможни за монетаризция.
 
От: Афилиейт програма на Kabinata.com, 50 лева бонус

ко ви пука - че има записи и каквото там за всичко си има мераклии
нас ни интересува да има продажби не какво и как :)
програми, курсове, частни уроци, има хора които предпочитат онлай обучение и ние сме пуснали мрежите и ги дебнем да клицнат на банера :) това е като всяка друга търговия :)
 
От: Афилиейт програма на Kabinata.com, 50 лева бонус

Попълнихме балансите на всички афилиейти с 50 лева. Мисля, че така е по-удобно.

А най-хубавото е че ако пратите други афилиейти да се запишат, ползвате комисиона от второ ниво дори и за техния бонус. Вярно парите са малко, но от сърце. 100 афилиейта през вас - 75 лева само от записване :).

Ако някой не вижда парите в профила си, моля да си каже потр.име.
 

Горе