Афилиейт с Neckermann.de

nik0la

New Member
Преди 5 години немската компания Neckermann стартира първата частна (собствена) афилиейт програма в Германия са сайта си Neckermann.de. Днес, освен собствената си система, Neckermann поддържат партньорска програма в големите немски афилиейт мрежи - Zanox, Tradedoubler und Affilinet. Михаел Зорг, директор Нови Медии споделя в интервю опита си с афилиейт маркетинга, провеждан от Neckermann

Ето и цялата статия тук
 
Easy Trader има удоволствието да Ви съобщи за предстоящ старт на модул за интегриран онлайн магазин (Whitelabel Shop). Програмата "Megashop.bg – Whitelable Shop" е в тестова фаза и за момента е публикувана само на избрани уеб сайтове. До края на месеца тя ще стане публична и ще даде възможност на всеки уеб сайт, ако желае, да добави онлайн магазин.

като го пуснат (пуснете :mrgreen:)ще го оценим ако и комисионата е прилична може и да се сдобием с нещо такова :)
 
От: Афилиейт с Neckermann.de

Някой във форума ползва ли Zanox? Аз отскоро съм регистриран, одобриха ме от 4-5 партньорски сайта и добавих няколко банерчета за полети, но засега не съм много доволен от конвърта.
Ще ми е интересно да чуя ако имате опит с някой печеливш продукт/сайт.
 
и там имам регистрация отпреди няколко години сега се сетих за този оранжев сайт но не съм ги ползвал сериозно пробваи да намериш афилиейт с цени в долараи за европа изглеждат доста по изгодни

бгкилинара не напразно ни ебава имали място на което несме регнати ами сигурно има ама са малко....:p
 

Горе