Афилиейт

apostol

New Member
ИСТИНАТА ЗА ПАРТНЬОРСКИТЕ ПРОГРАМИ



В началото на месец март 2007 сайтът Е-consultancy.com публикува резултати от изследването „UK Affiliate Census Report, January 2007”. То съдържа интересни демографски данни за уеб мастери, занимаващи се с така наречените партньорски програми, станали повече известни като аffiliate маркетинг.


Ето и резултатите от това проучване:

Възраст, образование и семейно положение на Уеб партньорите:

- Възрастта на Уеб партньорите в Англия е най-различна. Най-много има в диапазона 31-40 г. (34 %), последвани от по-младите 21-30 г.(26 %).

- Преобладаващата част от Уеб партньорите са мъже (83 %).

- 68 % от Уеб партньорите са семейни или имат постоянен партньор.

- 46 % от Уеб партньорите имат деца.

- Едва 36 % от Уеб партньорите живеят в Лондон.

- По-малко от половината Уеб партньори имат завършено висше образование.

Работно време:

- 27 % от Уеб партньорите твърдят, че аffiliate маркетингът е тяхна професия и основна работа.

- 73 % се занимават с аffiliate маркетингът в свободното си време.

- От тези 27 %, които се занимават целодневно с аffiliate
маркетинг, 25 % работят най-малко по 10 часа на ден.


Доходите:

- Едва 12 % от анкетираните Уеб партньори твърдят, че Affiliate маркетингът е основният им източник на доходи.

- Половината от всички Уеб партньори (49 %) печелят по-малко от 500 лири годишно от affiliate маркетинг.

- 61 % от Уеб партньорите, които се занимават целодневно с аffiliate маркетинг, печелят около 20 000 лири годишно (със суми от този порядък в Англия не може да се поддържа елементарен жизнен стандарт) .

- 10 % от Уеб партньорите, които се занимават целодневно с аffiliate маркетинг, са спечелили повече от 750 000 лири през изминалата 2006 година.

Това проучване е много показателно. От него става ясно, че партньорските програми малко или повече са си слугинаж, измекярска работа. Те не могат да бъдат окачествени като сериозен Интернет бизнес. С някои изключения, разбира се, които в крайна сметка потвърждават правилото…

АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ
 
Re: Афилиейт, демек яж ми хуя

Деде англичаните са неграмотници. Най-лесно е да кажеш че гроздето е кисело.
 
Re: Афилиейт, демек яж ми хуя

ми то много хубаво че си пуснал това проучване, ама не смяташ ли че не ти утива на годините да пишеш "яж ми хуя" в такава сравнително сериозна тема... или може би ти си Апостол и смяташ, че всички като те знаят (кой с добра кой с лоша репутация) можеш да пишеш каквото си искаш? Естествено, че не всички които се занимават с афф бизнес ще печелят луди пари и ще стават милионери... да не би да има друг бизнес в който огромен процент от занимаващите се са спечелили повече с подобни инвестиции? изобщо изводите които можем да си правим от това проучване, не мисля че трябва да обезкуражават някой. И между другото ако в Англия не можеш да си осигуриш минимален стандарт на живот с 20к лири тук в България можеш да си живееш предоволно, даже и с половината...
 
Re: Афилиейт, демек яж ми хуя

да деди апо пак се показа
 
Re: Афилиейт, демек яж ми хуя

Без коментар, особено заглавието... Все си мислех, че тук има интелигентни хора....
 
а дали не си е направил някой бот и да пуска в доста форуми наведнъж нещо като субмиттер ;)
 
Какво искаш бе, *** сплескан?
 
Последно редактирано от модератор:
моя може и сплескан да е ама ти и х*й нямаш просто си оставаш една тъпа дядка
която се опитва да си пробута преведените книги БИЧИКИЯ СЕЛСКА!!!
 
Какво искаш бе, *** сплескан?
Брей стар човек кви мрасотии приказва, загубихме детската аудитория:)

Аз ще ти го кажа поетично:

"Говориш, но нищо не казваш, че си ш*баняк ли показваш?
Незнам, какво ми доказваш докато тук пред мен се размазваш!..." :twisted:
Ванко 1
 
вече всички знаят че апостолчо копира съдържание и няма нищо оригинално в неговите думи... просто един копирач
 
Уоу не си представях че един дедо,който претендира за някакви бизнес умения да използва такива думи тц тц.BTW не сте ли го баннали още ?А и посетете www.ludapostol.info малко да се посмеете след като ви е издразнил
 

Горе