1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

Афилитет за самолетни билети

Дискусията в 'Проверени Афилиейт Програми - Trusted Affiliate Pr' стартирана от wood, Февру 12, 2018.

1. wood

wood Well-Known Member

Рег.:
    Апр 7, 2010
    Съобщения:
    1,255
    Харесвания:
    33
    Точки:
    48
    Дайте някоя проверена и работеща Афф програма за самолетни билети, програмата да предлага форма за търсене.
    Да е на Български език и за България. Ползвах на esky.bg ама нещо не ме кефят и се отказах от тях. Сайта ми е на български език и за това предпочитам Афф на Български.

2. callpchelp

callpchelp Member

Рег.:
    Юни 30, 2016
    Съобщения:
    53
    Харесвания:
    11
    Точки:
    8
  3. monefff

monefff Well-Known Member

Рег.:
    Февру 27, 2011
    Съобщения:
    2,547
    Харесвания:
    203
    Точки:
    63
    Професия:
    Law
    Място:
    Earth
    А каква е тази афилиейт програма на eSky.bg
    Може ли да обясниш малко просто и набързо?

Регвам се и давам аф линк на някой и той прави билет ? или ? От кое печеля аз и какъв % ?

Защото примерно мога да намеря човек в агенция, който да минава някой друг билет през афилиейта

4. pepo_999

pepo_999 Well-Known Member

Рег.:
    Юли 29, 2012
    Съобщения:
    3,523
    Харесвания:
    168
    Точки:
    63
    General segment : General

Flights 20,00 %
    Hotels 50,00 %
    Insurance 5,00 %

това е от афф панела им

5. wood

wood Well-Known Member

Рег.:
    Апр 7, 2010
    Съобщения:
    1,255
    Харесвания:
    33
    Точки:
    48
    eSky.bg са доста силни на нашият пазар в продажбата онлайн на самолетни билети...Но за да станеш техен партньор трябва да имаш фирма, предлагат само форма за търсене...няма банери, линкове или други материали.
    И най лошото е че формата за търсене не е респонзив, а това изобщо не е добре. За това търся някоя друга Афф програма за подобни услуги за българският пазар.
    travelpayouts имат голям набор от джаджи за такъв сайт, формата им за търсене е на Български, но след това те препраща към Руският им вариант и там всичко е на Руски.

Сподели страницата