БГ Мрежа за споделяне +3 Безплатни рекламни позиции всяка седмица

N.JELQZKOV

New Member
Здравейте, чета форума от може би 2 и повече години, повечето от вас не ме познават. Най-накрая дойде момента в който и аз мога да направя нещо полезно за вас.

Сайта представлява социална мрежа за споделяне, където всеки от вас може да споделя интересни връзки от своя сайт или сайт, който е посетил. За всяко споделяне почелите точки. Точки печелите и от почти всички възможни действия, които можете да извършвате на сайта.

На края на всяка седмица (00:00ч. неделя с/у понеделник) първите 3-ма потребители с най-много точки получават едноседмична безплатна реклама. Рекламата на победителите е с продължение от една седмица, до обявяването на следващите победители. На края на всяка седмица точките на всички потребители се зануляват. Победителите няма да печелят точки през следващата 1 седмица, за да може да се даде възможност на всички. Както и ще се избегне повтарянето на едни и същи реклами през цялото време. Всеки ден статиите намерени за интересни или полезни ще бъдат промотирани на началната страница от редактор. Така ще се избегне злоупотребата с фалшиви гласове.

В момента сайта прави м/у 400-700 уникални на ден, максимално е постигал 2100 уникални. Тези резултати са постигнати без никакви усилия. Единственото, което е правено по сайта е добавяне на съдържание. За пръв път се обявява публично, а таргет групата ни сте точно вие web-мастерите ;) Искам да отбележа, че тези рекламни позиции са и ще бъдат винаги безплатни, без значение от трафика на сайта. Заедно можем да постигнем много.

Рекламните позиции, както и много друга информация можете да намерите на страницата: Точки и Реклама
Ето линк и към самият сайт - http://superposting.com

За да сте винаги наясно със новостите около сайта можете да харесате нашата Facebook Страница или да ни последвате в Twitter, където също ще се споделят добавените от вас връзки.

Поздрави и успех на всички, Николай Желязков
 
От: БГ Мрежа за споделяне +3 Безплатни рекламни позиции всяка седмица

Здравейте, сайта изглежда добре и ще се възползвам. Пожелавам ви успех. Имам и един въпрос. Каква е идеята на AdSense ID, който се иска при регистрацията?
 
От: БГ Мрежа за споделяне +3 Безплатни рекламни позиции всяка седмица

Здравей, радвам се че ви харесва. AdSense ID не е задължително, идеята беше да можете да поставяте свои реклами в публикациите си, но идеята отпадна. Благодаря за въпроса веднага ще бъде премахнато ;)
 
От: БГ Мрежа за споделяне +3 Безплатни рекламни позиции всяка седмица

Добре и още нещо. Регистрирах се, опитвам да добавя линк, но като натисна бутона Добави линк - нищо не се случва....
 
От: БГ Мрежа за споделяне +3 Безплатни рекламни позиции всяка седмица

За да действа бутона трябва да сте влезли в профила си, след като сте се регистрирали. След това ще бъдете препратени към страницата където можете да добавите своето Заглавие, съдържание, изберете категория, линк към целия материал и т.н. :)
 
От: БГ Мрежа за споделяне +3 Безплатни рекламни позиции всяка седмица

За да действа бутона трябва да сте влезли в профила си, след като сте се регистрирали. След това ще бъдете препратени към страницата където можете да добавите своето Заглавие, съдържание, изберете категория, линк към целия материал и т.н. :)

Точно по този начин пробвам, но не се получава. Ще опитам пак.

Една идея - помислете за бутон за споделяне, който да се вгражда директно в сайта.
 
От: БГ Мрежа за споделяне +3 Безплатни рекламни позиции всяка седмица

Я кажи като за индиенац как да публикувам пост?
 
От: БГ Мрежа за споделяне +3 Безплатни рекламни позиции всяка седмица

Мислили сме за този вариант, но платформата не го позволява поне на този етап. Пробвали сме няколко такива варианта, но нищо не е било достатъчно добро за да се добави в сайта. Предимството в момента е това, че имате пълната свобода върху своите публикации като: anchor текст за препращане към вашият сайт, брой символи, заглавие, ключови думи, title, description и т.н. Въпреки всичко ще работим по подобряването и улесняването на функциите в сайта. Днес едва ли ще стане, но утре ще добавим страница "Учебен Център" или "Помощ" за да могат потребителите, на които не им е ясно всичко да се запознаят с платформата.
 
От: БГ Мрежа за споделяне +3 Безплатни рекламни позиции всяка седмица

Я кажи като за индиенац как да публикувам пост?

:D

Регистрираш се, влизаш си в акаунта, кликаш на бутона "добави нова връзка", пишеш заглавие, добавяш изображение, пишеш съдържание и добавяш линк към цялата публикация. След това просто кликаш публикувай в дясно и си готов. ;)

Както казах в последното си мнение можеш да добавиш ключови думи, anchor към линка какъвто искаш, мета описание и заглавие. Всички тези неща ще бъдат лесно и просто обяснени в страница "Помощ". Може и още сега да се хване да я направя. Просто не съобразих, че може да има доста хора, които не са запознати с платформата, за което се извинявам.
 
От: БГ Мрежа за споделяне +3 Безплатни рекламни позиции всяка седмица

Баси бъгавият Wordpress. Сега като се логнах всичко е наред, но до одеве беше тотална греда.
 
От: БГ Мрежа за споделяне +3 Безплатни рекламни позиции всяка седмица

Не знам какъв проблем е имало. Тук всичко си беше и е наред. Ако забележиш нещо пиши отново. ;)
 
От: БГ Мрежа за споделяне +3 Безплатни рекламни позиции всяка седмица

грешка 508 и изплюва

Fatal error: Out of memory (allocated 57671680) (tried to allocate 32 bytes) in /home/hubadqdi/public_html/wp-includes/pomo/streams.php on line 86

при разцъкване из менюта сайта автоматично зарежда разни простотии от типа на онлайн игри и т.н. това ваше дело ли е

днес забелязах че имам и копирана статия от мой сайт и публикувана при вас :mad:
 
Последно редактирано:
От: От: БГ Мрежа за споделяне +3 Безплатни рекламни позиции всяка седмица

грешка 508 и изплюва

Fatal error: Out of memory (allocated 57671680) (tried to allocate 32 bytes) in /home/hubadqdi/public_html/wp-includes/pomo/streams.php on line 86

при разцъкване из менюта сайта автоматично зарежда разни простотии от типа на онлайн игри и т.н. това ваше дело ли е

днес забелязах че имам и копирана статия от мой сайт и публикувана при вас :mad:

Здравей. Кога и къде ти дава тази грешка ? Можеш да ми пратиш линк към статията, веднага ще бъде премахната. Всички статии съдържат backlink към оригинала, а когато си в категория и кликнеш на статия веднага те препраща на другия сайт, без да ти показва статията в нашия.
 
От: БГ Мрежа за споделяне +3 Безплатни рекламни позиции всяка седмица

ако имат линк към оригинала и пише източника е ок, грешката я дава при опит за логване
 
От: БГ Мрежа за споделяне +3 Безплатни рекламни позиции всяка седмица

ако имат линк към оригинала и пише източника е ок, грешката я дава при опит за логване

Логнах се без проблем няколко пъти през Firefox, IE и Chrome. Доста потребители се регистрираха от вчера и никой не е споменал за подобна грешка. Въпреки всичко тази грешка се появява заради memory limit-а в wp-config.php. Паметта е увеличена от 96MB на 256MB Не би трябвало да имаш проблем вече.

Под прозореца е adcash и излиза веднъж на 20 мин. ако е прекалено дразнещ може да се направи на по-голям период от време.
 
От: БГ Мрежа за споделяне +3 Безплатни рекламни позиции всяка седмица

На по-голям период от време няма смисъл. Едва ли много хора стоят 20+ минути в сайта. Рекламата на адкеш в подпрозорец е най-дразнещото нещо, помислете за монетизиране по други начини :)
 
От: БГ Мрежа за споделяне +3 Безплатни рекламни позиции всяка седмица

Ползвам сайта от известно време, макар и да съм поспрял последната седмица, но съм доволен от него.
НО - стария дизайн беше по добър. A oт скоро сайта е чувствително бавен. Аааа и каква е тая незареждаща се картинка в
средата на хедъра ?
 
От: БГ Мрежа за споделяне +3 Безплатни рекламни позиции всяка седмица

Ползвам сайта от известно време, макар и да съм поспрял последната седмица, но съм доволен от него.
НО - стария дизайн беше по добър. A oт скоро сайта е чувствително бавен. Аааа и каква е тая незареждаща се картинка в
средата на хедъра ?

Здравей. Радвам се, че си доволен. Сега проверих за не зареждащата се картинка, навярно си с Chrome ? Защото само там я виждам в момента. Ще бъде поправено, поздрави. ;)
 

Горе