Купувам: БГ монети в обръщение

deffnews

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Купувам, разменям монети, и по-специално български монети (но може и чужди) в обръщение с различен външен вид. Примерно естествено почерняване, необичайни цветове придобити по естествен начин, неравномерно изтриване на релефа, необичайно щамповане, естествени наранявания и прочее.

Пример:

moneti.jpg
 
Живот и здраве утре ще пусна още няколко. Съвсем сериозна е темата. Обръщам се най-вече към магазинери, въобще хора през които минават ежедневно пари. Офертата ми е двойна на стойността на монетата.
Също разширявам и към чужди монети, без значение дори да са турски лири.

Някои събират марки и т.н. аз това събирам поне засега.
 
Нито съм бил нито съм подпийнал. Но що ли пуснах тази тема тук? Интересни биткоини не търся.
 
Снимайте.
 
Какви пари за тези?
 

Прикачени файлове

  • 20210702_220245.jpg
    20210702_220245.jpg
    518.8 KB · Преглеждания: 24
  • 20210702_220215.jpg
    20210702_220215.jpg
    393.3 KB · Преглеждания: 25
Моля ви се, прочетете какво точно съм написал, относно какво търся.
 
Моля ви се, прочетете какво точно съм написал, относно какво търся.
Купувам, разменям монети, и по-специално български монети (но може и чужди) в обръщение с различен външен вид. Примерно естествено почерняване, необичайни цветове придобити по естествен начин, неравномерно изтриване на релефа, необичайно щамповане, естествени наранявания и прочее.
И трите по 20 са с различен цвят,кое не е ясно?
Ааа извинявай, вярно че не те слушаше главата.
 
Отговарят ти на описанието, но той търси редкажи (за бг), които може да струват не 2х стойността им, а 2Кх ;)
 
Отговарят ти на описанието, но той търси редкажи (за бг), които може да струват не 2х стойността им, а 2Кх ;)
Той и трюфели купува, пицария за малко да отвори, с антики се занимава. Утре акции и злато ще почне да купува,а две години не успя да намери 2000лв да стартира великия проект
 
Отговарят ти на описанието, но той търси редкажи (за бг), които може да струват не 2х стойността им, а 2Кх ;)
Еми ако "паднат" от вторите, добре. Но не с тази целенасоченост писах темата. Буквално търся това, което съм написал - български монети в обръщение, които по някакъв начин са придобили по-различен вид. И вече аз си преценям. И най-добре е просто да си дойдат ако решат. Не ходя по магазини да искам да ми връщат две шепи стонинки, а искам да се случи естествено. В момента имам едно 10, две 20 и едно 50 стотинки.
Приемете, че съм малко по-раличен човек от повечето хора.

За антиките, аз го приемам това под названието антики за неща, които като цяло не са особено законни и винаги съм отбягвал. А и от няколко месеца нямам интерес. Макар че са ми предлагали. Относно антиките става въпрос за колекционерски нормални неща. В момента гледам тук съм си запазил за мен си банкнота три рубли от 1905-та мисля че е.
 
Той и трюфели купува, пицария за малко да отвори, с антики се занимава. Утре акции и злато ще почне да купува,а две години не успя да намери 2000лв да стартира великия проект
+ дрехи втора употреба, както и кулинарен блог.
 
И през това време гледам мач и трейлъри.
 
Дано ги удвоиш тези залози в оставащите три мача. И ти да си на печалба веднъж.
 
Дано ги удвоиш тези залози в оставащите три мача. И ти да си на печалба веднъж.
За финала и мача за трето място ще ти пратя пари И ти да заложиш, защото никога не съм печелил от такъв тип хазарт нищо повече от левчета ако аз заложа собственоръчно и после ако спечелиш ще прецениш дали залужавам нещо. Направи си регистрация в bet365. Тук има някои хора, които не ме приемат сериозно понеже съм по-различен, не ги слушай. Има и други, които пък си мислят че играя някакви подмолни игри пак поради тази причина че не им се връзвам в
+ дрехи втора употреба, както и кулинарен блог.
Ти като имаш техника и глезотии ми кажи как да пека пицата с конвекция. Много хубаво стана, много мека, каквато ми харесва, но подозирам че на конвекция не трябва да се пече на хартия.
 

Горе