Продава се: БГ сайт на 100% автопилот с чиста печалба от 3-4000 лв. на месец

Статус
Not open for further replies.
Привет и от мен. Имам интерес, бих искал да видя сайтана лично
 
Линкове НЕ пращам тук. Написал съм как се случват нещата при сериозен интерес.
Към момнета приходите на сайта се увеличиха с около 30% - в момента е на около 5500 - 6500 на месец.
 
Защо продаваш нещо, от което печелиш много добри доходи? 5000 лв. по 12 месеца = 60,000 лв.
 
Защо продаваш нещо, от което печелиш много добри доходи? 5000 лв. по 12 месеца = 60,000 лв.
Защото ми трябват пари... сега, а не след 12 месеца.
 
Пускай в КПД, тук само ще си пишете...
И там е пуснал,но за 35 000лв.
Офертата на текст звучи добре, но буди и някой съмнение като:
1. Сайт правещ по 5500-6000лв няма конкретна цена(на 2-3места видях оферти за този сайт започващи от 24 000лв до 35 000лв т.е. или нямаш реална представа за ст-ст на този "бизнес" или..), което си е малко несериозно за такъв доходоносен сайт.
2. Писал си,че ти трябват спешно пари и си го пуснал тук за 24 000лв...е па за близо 2месеца ти си избил половината сума(от обявената) и пак продаваш? За още 2м ще имаш налична търсената сума от теб.
3. Ако ти беше толкова належащо да продадеш тази "златна кокошка" (както я нарекоха в по-горните мнения) да си я продал отдавна.
4. За близо 2месеца(такава "пареща" оферта) и такъв интерес към сайта,но без успех...
5. Приходите и посещенията за нов сайт..как се постигат за толкова кратко време и с първоначална реклама от 200$...
 
Последно редактирано:
Моля администратор да заключи темата....
 
Статус
Not open for further replies.

Горе