БЕЗПЛАТНО: Ваучери за 90лв. в Google Adwords

От: БЕЗПЛАТНО: Ваучери за 90лв. в Google Adwords

Че ми стана и на мен интересно:
След като спяха акаунтите повече никога не можах да си рекламирам сайта. Хваща всичко.

Колко никога? Това във време колко е? И какво всичко хвана?

Интересно ако и домейн хваща, ако се обърнеш към агенция да ти рекламират - какво? И тях ще ги тряснат, защото по принцип спират нарушилият и всички свързани акаунти. А при агенциите всички се третират като свързани. И кво прайм? Бастисваш агенцията?

В крайна сметка ако се смени ИП на сървър, номер карта, фирма, ЕИК би следвало да е достатъчно. Не за друго, но сайтове се купуват и продават и ти може да продадеш сайта си на друг. Това значи ли, че той ще онаследи наказанието!?
 
От: От: БЕЗПЛАТНО: Ваучери за 90лв. в Google Adwords

пич номера става - НО не го прави. Аз използвах над 112 кода за около месец и половина.


прекалил си доста

има една поговорка лаком гъ* кръв сере
 
От: БЕЗПЛАТНО: Ваучери за 90лв. в Google Adwords

Колеги, а как реагира ГУГЪЛ, когато през различни акаунти с подобни ваучери се рекламира един и същ сайт?
НЕ е ли кофти за сайта?

Не го прави ! може да накаже и сайта !
 
От: БЕЗПЛАТНО: Ваучери за 90лв. в Google Adwords

Здравейте
преди ползвах тези валчери без никакви проблеми. Но последния път като се опитах да регистрирам такъв валчер ми изписа "Ами сега! Промоционалният код е с изтекла валидност. За повече информация, моля, проверете подробностите за него."
Опитах от друг компютър където никога не сам правил регистрация в adwords, но ми изписа същото.
Искам да ви попитам дали и при вас се получава така и от какво може да е проблема.
 
От: БЕЗПЛАТНО: Ваучери за 90лв. в Google Adwords

Здравей, Атанас.
Това си пишем с колега от седмица - може би от 2-3 седмици номерът не минава вече.
На този етап дават кодове, но все са неактивни.
 
От: БЕЗПЛАТНО: Ваучери за 90лв. в Google Adwords

Много жалко, знае ли се докога така и има ли някакав друг вариант, примерно да вземеш валачер за америка и да пробваш да направиш регистрация.
 
От: БЕЗПЛАТНО: Ваучери за 90лв. в Google Adwords

Има ли още такава промоция ? Смятах да се възползвам , за първи път щях да рекламирам в AdWords , но не виждам тази оферта при вкарани 30лв. да ти дава 90лв. бонус ?
 
От: БЕЗПЛАТНО: Ваучери за 90лв. в Google Adwords

здравейте, търся няколко ваучъра за Google Adwords
 
И аз искам да се регистрирам в Adwords.Как точно да получа ваучер,понеже не виждам подобна информация в Adwords сайта.Благодаря.
 

Горе