[БЕЗПЛАТНО] Хостинг + Домейн за 1 година!

Borisov

Active Member
Здравейте колеги, по случай 100-я си пост реших да споделя с вас едно супер предложение за хостинг + домейн за период от 1 година и то напълно безплатно!

Какво предлага хостинга?


[+] Неограничени дисково пространство
[+] Неограничен трафик
[+] Неограничен брой хоствани домейни
[+] Неограничен брой email адреси
[+] Неограничен брой MySQL бази данни
[+] Безплатен домейн
[+] MoneyBack гаранция (която явно няма да ви трябва

Какво трябва да направим за да получим безплатен хостинг?

1. Щракнете на банера:



2. В гориния десен ъгъл на страницата ще забележите drop-down меню, в което са изброени следните местонахождения: United States, United Kingdom, Australia, Canada, Europe, Singapore

Тук трябва да изберете United States!

[
Внимание!] Стъпка 2 е от изключително важно занчение за процеса на регистрацията!

dorpdown.png


3. След като сте избрали United States в стъпка 2, щракнете на бутона "Sign Up Now" в средата на страницата



4. В тази стъпка идва важната част. След като натиснете бутона "Sign Up Now" от стъпка 3 ще се прехвърлите на друга страница, на която ще трябва да изберете домейна, който искате да регистрирате и да въведете промоцонален код.

Ето как трябва да изглежда страницата, когато сте готови


[-] Горе в дясно трябва да пише: Country: (Знамето на САЩ)
[-] Маркиран радио бутон: Please register a new domain for me
[-] Написан домейна, който искате. В случая: primeren-domain.com
[-] ПРОМОЦИОНАЛНИЯ КОД, който е най-важния в случая, вижда се на картинката, но ето за по-мързеливите:
Код:
TEMPLATEMONSTER
След като се уверите, че сте попълнили всичко и сте въвели ПРОМО КОДА от картинката натиснете "Continue"

5. В тази стъпка трябва да въведете данните си.
!!!ВНИМАНИЕ!!! - Въведете коректни данни, или такива, които можете да докажете, защото понякога преди активация на акаунта ви, може да поискат потвърждение, че сте този, за който се представяте!

След като въведете данните си, малко по-надолу в страницата трябва да видите следното:



Преди да натиснете бутона "Complete" уверете се, че получавате безплатно 1 година!

ТОВА Е ЦЯЛАТА ПРОЦЕДУРА!

А сега е време да си регистрирате домейн и хостинг за 1 година безплатно и да започнете да печелите пари!



Успех на ВСИЧКИ!

Поздрави,
Борисов

P.S Ако случайно поискат верификация за това, че вие сте вие, или пък започнат да задават въпроси от къде имате промо кода, просто бъдете честни и кажете, че сте го намерили във интернет, и че много се надявате да станете техен клиент и да се възползвате от тази промоция, защото сте чели много и сте избрали тях като надежден доставчик.
 
Последно редактирано:
От: [БЕЗПЛАТНО] Хостинг + Домейн за 1 година!

Иначе как е хостинга?

Благодаря за офертата, скоро ще се възползвам :)
 
От: [БЕЗПЛАТНО] Хостинг + Домейн за 1 година!

There was a problem with your card, the following error was returned: Invalid Cardnumber

Credit Card Number CVV2 Code

какво да пиша на тези двете ? като нямам карта .... :wink:
 
От: [БЕЗПЛАТНО] Хостинг + Домейн за 1 година!

Иначе как е хостинга?

Благодаря за офертата, скоро ще се възползвам :)

Хостинга според мене е добре. Всичко, което може да се очаква от един хостинг го има и лесно се борави с него, защото е със cPanel.
Досега само 1 път за 5 минутки нямах връзка със сайта, но дори не съм сигурен дали беше от тях или от мен (лаптопа понякога прави интересни номера)

Освен това, забравих да кажа в първия пост, но дават и малко ваучери за PPC и други услуги.

There was a problem with your card, the following error was returned: Invalid Cardnumber

Credit Card Number CVV2 Code

какво да пиша на тези двете ? като нямам карта .... :wink:

За съжаление се нуждаеш от карта за да се възползваш от услугата.
Може примерно да използваш картата на приятел/познат/роднина за да се регистрираш.

Поздрави,
Борисов
 
От: [БЕЗПЛАТНО] Хостинг + Домейн за 1 година!

аз пък за стотният си пост даже и с лимодана не почерпих .. ама странн озащо дори не се чувствам гузен :)
 
От: От: [БЕЗПЛАТНО] Хостинг + Домейн за 1 година!

За съжаление се нуждаеш от карта за да се възползваш от услугата.
Може примерно да използваш картата на приятел/познат/роднина за да се регистрираш.

Поздрави,
Борисов


жалко, няма от кои ...... :(
 
От: [БЕЗПЛАТНО] Хостинг + Домейн за 1 година!

Това, че нямаш банкова карта не е проблем - някои банки ги дават безплатно, а такси се плащат чак след една година (само трябва да имаш няколко лева вътре за да може да я ползваш - вкл. и за купуване на "безплатни" неща!). Дебитна карта Visa Electron върши работа за пазаруване онлайн.
 
От: [БЕЗПЛАТНО] Хостинг + Домейн за 1 година!

Проблем.

На мен ми искаха welcome e-maila от template monster
 
От: [БЕЗПЛАТНО] Хостинг + Домейн за 1 година!

Е добре де за какво им е номер на карта след като няма какво да плащам?
Иначе има в нета генератори на номера за карти Visa и MatserCard

ПС: Ааааа тия ми намирисват нещо. За какво им е CVV2 кода?
Нямам им доверие. Такива данни само на доказали се разплащателни Gateway-чета давам.

 
Последно редактирано:
От: [БЕЗПЛАТНО] Хостинг + Домейн за 1 година!

Проблем.

На мен ми искаха welcome e-maila от template monster

Явно си попаднал на гадния съпорт :)

Опитай да им обясниш, че нямаш такова животно, защото си научил за тази промоция от приятели и си решил да се възползваш от златната възможност да станеш клиент на такава добра хостинг компания и това е идеален начин да се запознаеш от близо с техните услуги, и ако ти харесат да останеш като техен редовен клиент след една година.

Гледай да не е много нахален мейл-а, който им връщаш.

Мен също ме провериха, само че не за темплейт монстър, ами за това дали данните които съм сложил при "плащането" съвпадат.

По принцип тях не ги бърка с какъв промо код си, защото ако сериозно правиш сайтове и т.н. ще искаш да си спестиш главоболията по местене и т.н.

Пожелавам ти успех,
Борисов
 
От: [БЕЗПЛАТНО] Хостинг + Домейн за 1 година!

Е добре де за какво им е номер на карта след като няма какво да плащам?
Иначе има в нета генератори на номера за карти Visa и MatserCard

Искат карта, за да са сигурни, че имат реален клиент, който може да продължи услугата за повече от 1 година.

А това с генерирането на карти в нета по-добре го забрави, колкото се може по-бързо, защото е сериозна парична измама и може да ти навлече куп нежелани неприятности на главата.

Ако говориш за VCC (няма да се обяснявам това какво е) и ако те накарат да потвърдиш, например с някакъв документ, пак не можеш, защото реално този човек не съществува.
 
От: [БЕЗПЛАТНО] Хостинг + Домейн за 1 година!

Congratulations on receiving 1 year FREE Hosting and a FREE Domain!
Сега ще ги пробваме..

П.П. Опаа..
Your Order for xxx requires verification
 
От: От: [БЕЗПЛАТНО] Хостинг + Домейн за 1 година!

Искат карта, за да са сигурни, че имат реален клиент, който може да продължи услугата за повече от 1 година.

А това с генерирането на карти в нета по-добре го забрави, колкото се може по-бързо, защото е сериозна парична измама и може да ти навлече куп нежелани неприятности на главата.

Ако говориш за VCC (няма да се обяснявам това какво е) и ако те накарат да потвърдиш, например с някакъв документ, пак не можеш, защото реално този човек не съществува.
Добре де, нали затова има PayPal, AlertPay, 2CO, MoneyBookers и т.н.
Целта на тези системи е клиентските данни да останат защитени при плащане. А тия от justhost ми ги искат само заради регистрацията?
Просто не им вярвам. Това са твърде много лични данни само заради единия хостинг.
Че аз никъде по такива сайтове не си давам реалните данни. Какво ги грее аз ли съм или не след като си плащам.
Има нещо гнило тука.
 
От: [БЕЗПЛАТНО] Хостинг + Домейн за 1 година!

Сега пък ми писаха:
Please can you forward us your welcome email from Template Monster to verify your web hosting order? Please mask your username and password from the email for your safety.
 
От: [БЕЗПЛАТНО] Хостинг + Домейн за 1 година!

Добре де, нали затова има PayPal, AlertPay, 2CO, MoneyBookers и т.н.
Целта на тези системи е клиентските данни да останат защитени при плащане. А тия от justhost ми ги искат само заради регистрацията?
Просто не им вярвам. Това са твърде много лични данни само заради единия хостинг.
Че аз никъде по такива сайтове не си давам реалните данни. Какво ги грее аз ли съм или не след като си плащам.
Има нещо гнило тука.

Щом смяташ, че не те удовлетворяват условията им, просто не ги ползваш.
Ако не искаш да си даваш данните, никой не може да те накара на сила.
Това което написах за клиентите и т.н. важи навсякъде, просто тези са по стриктни.

Пример ще ти дам с GoDaddy, които когато пуснат от офертите за домейни за по $2-3 никога не дават да се купят с пейпал, поради простата причина, че може някой да си направи 50 акаунта и дори да няма нужда от privacy, защото нито един от тях няма да е истински.
Друг е въпроса, че при GoDaddy може да се пазари с VCC и не задават въпроси.

Още един пример ще дам с друга хостинг компания, която за да си пренасоча днс-ите към тях ми искаше Authorization Code на домейна и освен това да е отключен за трансфер. Компанията не е никак малка и е с доста добра репутация.

Сега пък ми писаха:
Please can you forward us your welcome email from Template Monster to verify your web hosting order? Please mask your username and password from the email for your safety.

Както казах и преди това, просто им обясни, че такова нещо нямаш и си разбрал за него от интернет/приятели ....

Проверката е висша форма на доверие, обаче те имат интерес да им станете клиенти, затова наблегнете на това, естествено ако желаете.
 
От: [БЕЗПЛАТНО] Хостинг + Домейн за 1 година!

Писах им, сега чакам отговор. Ще трябва ли сканирана ЛК ?
 
От: [БЕЗПЛАТНО] Хостинг + Домейн за 1 година!

Писах им, сега чакам отговор. Ще трябва ли сканирана ЛК ?

Аз трябваше да си сканирам лицевата страна на Visa-та и да им я пратя (закривт се всички цифри освен последните 4), пращах и сканирана лицева страна на ЛК.

Принципно преди, когато играех покер, това си е съвсем честа практика, затова лично мен, това не ме притеснява.

Пак казвам следните две неща:
1. Те имат интерес вие да сте им клиенти.
2. Ако процедурата не ви допада и имате съмнения, по-добре недейте да го правите.

Поздрави,
Борисов
 
От: [БЕЗПЛАТНО] Хостинг + Домейн за 1 година!

За мен няма проблем да ги пратя. Въпроса е обаче, че ако трябва да им пращам сканирана дебитната карта, това няма как да стане защото позлвам виртуалната на Epassporte.
Обаче сега получих

Welcome to JustHost.com

Please find your account details and logins below.
________________________________________

Your Domain: ....
Явно не им трябва..
 
От: [БЕЗПЛАТНО] Хостинг + Домейн за 1 година!

Как стоят нещата за втората година - дърпат ли пари директно или те известяват ? Въпроса по-скоро е коректни ли са според теб ?
 

Горе