БРИКС - поредното противоборство между изтока и запада или нещо много по-голямо? Какво мислите?

Ми явно Ню Йорк Таймс са червен вестник, това е техен анализ. Стига си ползвал задника си за мислене :D
който публикува срещу заплащане всякакви помии, орките не са спирали да ползват западни медии
 
който публикува срещу заплащане всякакви помии, орките не са спирали да ползват западни медии

facepalm.gif
 
Сериозен съюз, няма разногласия помежду им :D
Япония и Южна Корея? Гърция и Турция? Вишеградската четворка?
 
който публикува срещу заплащане всякакви помии, орките не са спирали да ползват западни медии
Тук се изискват доказателства, а ти нямаш такива!
На твойто ще кажа Америка за България командва и 3те национални медии!
 
Съюз между враждуващи държави само в някоя червена кратуна може да завърши с успех
На този не можеш да му обясниш, не разбра ли. Там е като муха излизаща през прозорец. Блъскане до изкинване на цялото си същество.
 
Добре, че съм аз да ти кажа колко си в грешка. БРИКС, някаква друга тъпня няма ли скоро излезе от майка Раша? Да чакаме ново "кацане" на Луната или поредния мега як автомобил. :D
Аз очаквания нямам, просто знам какво ще се случи. Вие сте тези с очакванията.

За кацане и за автомибили когато и да се случи пак ще е преди европейски Булгаристан ако изобщо териоторията просъществува повече от следващите 10 години като държава.

И добре, че си ти да потвържаваш мнението ми колко сте зле евроробите.
 
Аз очаквания нямам, просто знам какво ще се случи. Вие сте тези с очакванията.

За кацане и за автомибили когато и да се случи пак ще е преди европейски Булгаристан ако изобщо териоторията просъществува повече от следващите 10 години като държава.

И добре, че си ти да потвържаваш мнението ми колко сте зле евроробите.
Нека сме зле, да си караме кофти колите, да си ходим на кофти екскурзиите, да си получаваме в кофти валута парите си. Не ни мисли, много сме зле. Иначе знаем, че скоро ще дойде и момента на руските високо-технологични боклуци. ;) Вече ги видяхме от едно време, гледаме ги сега и определено не сме оптимисти и какво ще следва. Ще ни бъде, само глупаците мислят, че няма да ни бъде, и за провалите си да видят други. НО нали не си тук, какво ти пука в крайна сметка. Идвай си от време на време да си правиш зъбите и ти. ;)
 
Нека сме зле, да си караме кофти колите, да си ходим на кофти екскурзиите, да си получаваме в кофти валута парите си. Не ни мисли, много сме зле. Иначе знаем, че скоро ще дойде и момента на руските високо-технологични боклуци. ;) Вече ги видяхме от едно време, гледаме ги сега и определено не сме оптимисти и какво ще следва. Ще ни бъде, само глупаците мислят, че няма да ни бъде, и за провалите си да видят други. НО нали не си тук, какво ти пука в крайна сметка. Идвай си от време на време да си правиш зъбите и ти. ;)
Е колко да ги карате тея коли с тея цени на бензина. Молете се да са живи и здрави арменците с бързите кредити, че ни коли ни ексурзии без тях. За бъдене и нямане нещата вече са ясни. Бъденето приключи отдаван а нямането иде. И ми пука точно щото искам да си в у дома, за това ще правя ще струвам ще помагам където трябва за да се измъкнем от ЕС :)

Имам си бг заболекър тук.
 
Е колко да ги карате тея коли с тея цени на бензина. Молете се да са живи и здрави арменците с бързите кредити, че ни коли ни ексурзии без тях. За бъдене и нямане нещата вече са ясни. Бъденето приключи отдаван а нямането иде. И ми пука точно щото искам да си в у дома, за това ще правя ще струвам ще помагам където трябва за да се измъкнем от ЕС :)

Имам си бг заболекър тук.
Еми има решение за теб, избери си някой от фронтовете, на които света се бори с Европа. :D Със засилка на там.
Да, с кредити живее целия свят, момче, как иначе някой си плащат дълговете....нещо не си много в час с тия неща. Какво точно ще правиш тук като не сме тръгнали към режими на Северна Корея и Либия? Няма смисъл, стой си там където си мислиш, че ти е ОК. Чакай за някоя нова валута, и такива щуротии.
 
Еми има решение за теб, избери си някой от фронтовете, на които света се бори с Европа. :D Със засилка на там.
Да, с кредити живее целия свят, момче, как иначе някой си плащат дълговете....нещо не си много в час с тия неща. Какво точно ще правиш тук като не сме тръгнали към режими на Северна Корея и Либия? Няма смисъл, стой си там където си мислиш, че ти е ОК. Чакай за някоя нова валута, и такива щуротии.
Споко аз вече правя каквото е нужно.

Може и без кредити и то доста по-добре да се справи всеки. Северна Корея не можем да я стигнем дори срещу нея да тичаме. Либия беше разрушена от лщимата ти Европа и САЩ. Което се случва и в територията в момента макар и без бомби.
 
Споко аз вече правя каквото е нужно.

Може и без кредити и то доста по-добре да се справи всеки. Северна Корея не можем да я стигнем дори срещу нея да тичаме. Либия беше разрушена от лщимата ти Европа и САЩ. Което се случва и в територията в момента макар и без бомби.
Северна Корея си адски прав, че не може да я стигнем. :D Дай боже да не ни се налага натам да тичаме. Яко промити сте, човек. Яко.
 
Гледам и ви се чудя на акъла какво спорите? Русия е бедна като църковна мишка заради войната, народа ѝ мизерства, едвам си плащат кредите, нямат хляб, основни продукти, нямат канализация освен в Москва и Санкт Петербург, карат соц коли и се чудят какво да си правят газта и нефта. Но въпреки тези данни(които са много леко преувеличени) Русия има космическа програма (да провали се да кацне на луната) подарява, повтарям подарява хиляди тонове зърно за най-бедните държави в Африка, освен това заедно със Саудитска Арабия (от 1 януари 2024 нов член на БРИКС) и ОАЕ (от 1 януари 2024 нов член на БРИКС) намаляват добива на нефт. Това ще доведе до поскъпването му за нас(ЕС).

Но иначе Русия е бедна страна, БРИКС не е заплаха за никой, само за себе си!
Май се задава зима?
 
Гледам и ви се чудя на акъла какво спорите? Русия е бедна като църковна мишка заради войната, народа ѝ мизерства, едвам си плащат кредите, нямат хляб, основни продукти, нямат канализация освен в Москва и Санкт Петербург, карат соц коли и се чудят какво да си правят газта и нефта. Но въпреки тези данни(които са много леко преувеличени) Русия има космическа програма (да провали се да кацне на луната) подарява, повтарям подарява хиляди тонове зърно за най-бедните държави в Африка, освен това заедно със Саудитска Арабия (от 1 януари 2024 нов член на БРИКС) и ОАЕ (от 1 януари 2024 нов член на БРИКС) намаляват добива на нефт. Това ще доведе до поскъпването му за нас(ЕС).

Но иначе Русия е бедна страна, БРИКС не е заплаха за никой, само за себе си!
Май се задава зима?
Всъщност Русия е едно икономическо джудже на база на териториалната си претенция. Държава, разчитаща последните години изцяло на ресурсите си. Там е мизерия извън най-популярните им дестинации, капацитета на хората рязко спада, и за това може би всеки власт имащ ги праща на фронта, защото явно човешкия фактор не може да бъде двигател на икономическо развитие. Не може да се разчита на ресурсите само, но там на това се разчита. И има защо, все пак най-голямата държава, все има къде да копае и да вади. ;)
 
Всъщност Русия е едно икономическо джудже на база на териториалната си претенция. Държава, разчитаща последните години изцяло на ресурсите си. Там е мизерия извън най-популярните им дестинации, капацитета на хората рязко спада, и за това може би всеки власт имащ ги праща на фронта, защото явно човешкия фактор не може да бъде двигател на икономическо развитие. Не може да се разчита на ресурсите само, но там на това се разчита. И има защо, все пак най-голямата държава, все има къде да копае и да вади. ;)
Когато си прав ти го казвам! Но не всичко е така както ни го представят, доказва го факта, че те имат космическа програма ЕС не! Те могат да отделят близо 50хилиняди тона зърно за бедните африкански страни, ЕС и САЩ не могат! Но колкото и зле икономически да е Русия, все още има едни от най-добрите автомати! Едни от най-добрите бойни самолети. Най-добрите танкове и ядрени подводници са руски. ПВО системите им се оказаха по-добри от Пейтриат! Това също е производство, да ще кажеш военно но е производство. Ракетите им за изстрелване в космоса, също са по-добри от американските, китайските, индийските! Може би само Мъск може да ги конкурира! Търговията с зърнени култури и слънчоглед също е част от икономиката на страната. Имат вериги магазини и ресторанти по целия свят, чрез които продават руски храни и напитки. И все пак съм съгласен, че на фона на огромната си територия са много по-назад от другите икономики, но да не забравим, че те другите големи икономики без Китай са били и колониални империи (Великобритания, Франция, Испания, Белгия, Холандия,). При САЩ нещата са други!
Примерно град Норилск, най-северния руски град с население над 180 хиляди души. Има канализация, имат си магазини, които работят и при -30 градуса. За разлика Utqiagvik, Аляска е най-северното селище в САЩ с малко повече от 4 хиляди души. Нямат канализация!
Нищо повече не искам да ти доказвам! Ти си свободен човек, сам да си подбираш информацията ;)
 
 

Малките радости на големия лево-атлантик. За мястото на Аржентина чакат поне десет по-развити държави. ;)
 

Горе