БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

bioz

Active Member
Категорично ние правим това да насърчаваме нашите симпатизанти да пишат по форумите. Ние го правим и всички го правят. При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите, но не им плащаме, защото не можем да си го позволим.

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/cita...denia_pri_nas_40-50_choveka_rabotiat_aktivno/

Първите дето си признават, ама не беше нужно то се вижда...
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Съмнявам се специално да има инструктирани хора, може би някои от младежкото на БСП да са се организирали ей така, той Кутев най-редовно избълва по някоя глупост.


пс: коментарите от дневник са уникални обаче :lol: - там май имаше някакъв коментар и отдолу забравил да махне : да се публикува еди къде си и настроението да бъде радостно; За една друга партия съм сигурен, понеже знам този, който ги организира и нещата са малко по различни от това да се пише във форумите, попринцип се пише в новини и фейсбуук.
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

По- интересно е цялата новина
http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/02/11/2001102_politici_predlagat_sobstvenicite_na_novinarskite/


ГЕРБ искат да контролират вече и новинарските сайтове, че като напише някой нещо което не трябва, да могат да го хванат за топките. Само ми е чудно как ще контролират това? И как ще спрат някой сайт чрез кой закон - нов закон ли ще прокарват, какво? Ако това стане, българските хостинг компании ще изгубят много клиенти като начало, което хич не е добре за икономиката.

http://www.dnevnik.bg/analizi/2012/12/24/1975054_da_se_publikuva_pod_post_nomer_3nastroenieto_-/ - :D
 
От: От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Съмнявам се специално да има инструктирани хора, може би някои от младежкото на БСП да са се организирали ей така, той Кутев най-редовно избълва по някоя глупост..


E, това че теб не са те инструктирали, не променя факта, че яко бълват по новинарските медии. А, чакай малко да си дойдем на думата: значи, младежкото БСП е с приоритет: нисък, спрямо останалите в БСП?

За това става въпрос!

Младежите са само за присъствие в БСП. Ползват ги за карфици и за заблуда на народа, а са им едни обикновени избиратели, на които обещават звездите и в замяна те получават едно голямо НИЩО.
 
Последно редактирано:
От: От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Познавам Блогъри, които получават 30-60% от приходите си от писане по форуми. Плаща им се за това :) лошо няма.
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Това не е някаква тайна, а и няма какво много много да се коментира по темата. Това е напълно нормално, все пак маркетинга се мени постоянно.

Същото е като с бизнесите, които наемат хора да пишат по форумите.
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Проблемът е, че се прави толкова некадърно, че си личи от километри.

Може да мине само пред хора, които влизат за първи път в Интернет.


Особено интересно е като излезе новина за Кунева - тогава и червените и герберските платени драскачи почват да я плюят. :lol: :lol: :lol:
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Проблемът е, че се прави толкова некадърно, че си личи от километри.

Може да мине само пред хора, които влизат за първи път в Интернет.


Особено интересно е като излезе новина за Кунева - тогава и червените и герберските платени драскачи почват да я плюят. :lol: :lol: :lol:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Последно редактирано:
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Аз пък точно имам пряка информация за Кунева и за фирма, която поръчва такива неща за госпожа YES.

Кажи коя е тази фирма... да говорим с факти. Иначе, хвърлено така е много бе-се-пар-ско... Те всичко им е така. Само говорят, хвърлят недомлъвки и като ги питат повече и почват да беснеят.

Алане, просто този твой последен пост е в стил "драскач по форуми"... как не са те взели на работа до сега, не мога да си обясня.
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Особено интересно е като излезе новина за Кунева - тогава и червените и герберските платени драскачи почват да я плюят. :lol: :lol: :lol:

Аз също не я харесвам... ама хич даже! Просто със стари .... нов бардак не се прави, тя ги е събрала точно такива и иска да лапне кокала.
Ама за съжаление на мен не ми плащат за това.... айде ако тука има някой дето "слуша" да докладва дето трябва и да ме включите на надница към вас.. обещавам резултати :D
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Повече са! За президентските избори бачкаха около 150 човека, а сега за парламентарните предполагам, че ще са още повече

едит: Прегледах набързо статията и Ви гарантирам, че не работят безплатно ;)
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Я да казва, кой сондира мнението в този форум :D
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Я да казва, кой сондира мнението в този форум :D

Със сигурност няма да са лиолиовци :D .. ще са някой по отвърдени членове с повечко "рейтинг" да имат повече "тласък" в коментарите :lol:

дайте ми 1000 лева на месец и аз, че пишем за бсп-то
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

дайте ми 1000 лева на месец и аз, че пишем за бсп-то

Това е на пост за ден. ;)

Ама те съветвам по-добре за ГРОБ, те дават X10. :lol:
 
От: От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Това е на пост за ден. ;)

Ама те съветвам по-добре за ГРОБ, те дават X10. :lol:
звънкайте ми бе.. искам да напарвя някой лев.. може дори да ми дадете към 20-30 хиляди лева да ви направя и фейсбук страница с 5-6 хиляди фена
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Попринцип кампаниите организирани директно от партиите не приемат курвенски номера за пари, каквито са тези на Симеон, особено БСП. При ГЕРБ определено може и да се пробваш, пиши им gerb.bg
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Пълна лъжа!!! Нима БСП имат симпатизанти, които могат да се оправят с това чудо на техниката - компютъра? :lol: :lol: :lol:
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Пълна лъжа!!! Нима БСП имат симпатизанти, които могат да се оправят с това чудо на техниката - компютъра? :lol: :lol: :lol:

Не обиждаш ли колегата Ремайнд с това изказване? :)
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Попринцип кампаниите организирани директно от партиите не приемат курвенски номера за пари, каквито са тези на Симеон, особено БСП. При ГЕРБ определено може и да се пробваш, пиши им gerb.bg
Нали разбираш, че това е в кръга на шегата и, че няма да падна толкова ниско, че да си изкарвам парите със симпатизиране на политически партии, на които ти особенно много симпатизираш?
През оная ми работа е кво се случва с ГЕРБ и БСП.. Да си живеят живота там и тва е..
 
От: От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Това е на пост за ден. ;)
Ама те съветвам по-добре за ГРОБ, те дават X10. :lol:

Пич дай да уредим нещата. Ама си трай, че ще получим големи репи. Аз и на x5 съм навит. Ще пиша колко са велики САЩ и ФБР, нямаш ядове. Даже ще си направя блог сам. :)
:D
 

Горе