БФС нелигитимно

Rock

Well-Known Member
Ето повече и към новината: ЛИНК

Цялата ни държава е затънала до гушата в лайна. Специално футбола, на които съм голям фен, направо е 2 метра под тинята.

БФС нелигитимно, 4 години си цъка перуката и си прави пари, Ники си джитка служебния му джип, нищо че има ферари, 2-3 даже. Бил приятел на Платини, ама на Платини му трябва гласа на Бобката, нищо друго ....

Левски отново нула, ЦСКА там одавна нямат и представа какво се случва, Литекс фалира, Стоичков избега, Сираков се скри, абе идеалка, а после що не сме на голям национален форум ...

Волейбола - Лазаров не пуска кокала, човека си иска своето, бил прав....

Леката атлетика: постоянни скандали за ниски премии, липса на бази, а пари уж имало, къде са ?

Щангите: от световна сила се уакахме и така не стана ясно кой е виновен....

Абе направо сме уникални, спортни постижения и кадри имаме, обаче уви единици лапат и разграждат двора....

Няма оправия и в спорта....
 
От: БФС нелигитимно

Дано ги затрият тия смешници(разбирай ЦСКА Левски Литекс...) и да спрат тая подигравка с футбола.Това нашето не е на нивото и на 3-та дивизия в Гана
 
От: БФС нелигитимно

не ме е грижа за футбола. предпочитам да гледам кърлинг пред български футбол.
 
От: БФС нелигитимно

Не е само в БФС и БФВ...

Във ВСИЧКИ ФЕДЕРАЦИИ се краде безугледно.

В хокея на трева (където тренирах до преди да почна да разравям ла*ната на един крадец) е абсолютно същото. Резултати най-жалки (най-лошите резултати от 10 години насам!), фиктивни клубове с по 1 участие в 1 възраст през годината (за да имат дейност и да могат да гласуват на общо събрание), кражба на държавни пари, пране на пари от спонсори, екскурзии тук и там, жени с ниско самочувствие извършващи разни дейности срещу потупване по рамото, загубени дела за десетки хиляди лева, изключени шампиони на България, изключени национални състезатели в мъжко направление.

И какво от това - министъра не пипа, защото са негови/нейни хора, вика "Оправяйте се!". Съдилищата се бавят по 2 години за едно административно дело... Хората вече станаха на по 25, златното ни поколение си отиде (смея да кажа, че и аз бях част от него, но не играя заради същия този хомосексуалист вече 3 години), но той продължава да си краде пари и да експлоатира другите. По селата го гледат като господ, кланят му се, черпят го..., той им прибира най-нагло паричките, открехнал ги е на 1-2 системки с общините им как да се точат пари за подпомагане и така...
 

Горе