Бавно индексиране от Гугъл

pepo_999

Well-Known Member
В последно време гугъл много бавно индексира страници, публикации и т.н.

Преди като пуснеш ръчно нова публикация се индексираше почти моментално,

сега се бавят с месеци, sitemap и той не става,

от 200 страници бавно индексира по 10-20 на месец, идеи


ако с всички е така ок, ако е само при мен...
 
Последно редактирано:
Може би щото матриала се дъФка и предъФква и вече тотале му е писнало да се занимава..
Иначе - актуалност. Я пускай един месец само актуални теми, да видиш как ще почне да индексира по старому ;)
 
еми нов сайт на 4-5 месеца само с уникални статии които се пускат през ден-два и от 100 статии 40 индексирани, другите пише обходени но неиндексирани
 
Няма вече уникални статии, знаеш по-добре от мен ;)
Има само жълто, това е актуалното :) Преориентация му е майката... спокойно можеш да си вмъкваш галимациите и в жълт сайт
 
Нов сайт, нормално. Вече всеки пуска ръчно да се индексира, и като ти отиде страницата на опашката си чакаш. То дори в стари и авторитетни сайтове, с обновено съдържание, докато го преиндксира понякога отива и седмица, даже с ръчна заявка. От много време е така, не е само при теб - прекалено много нови сайтове и съдържание, на ботовете вече им присяда. Споко, качвай си съдържанието, рано или късно ще го индексира ;)
 
иМА САМО 1 начин да се индексира микновенно, буквално на секундата ама няма да я кажа аххах иначе има вариант.. обикновенния сайт се бави с месеци правилно.. но има и начин да се индексира на секундата :)
 
А по втория начин може ли после да изяде дървото, или ще си индексира така постоянно :)
 
А по втория начин може ли после да изяде дървото, или ще си индексира така постоянно :)
няма какво да се обърка, всичко е напълно коректно според правилата на гугъл и нищо блекхат няма в това което трябва да се направи :)
 
със здраве да си го ползваш ;)
 
Да, изобщо не съм обърнал внимание.. пишем за "участието" :D
Дай го тука тоя мегафастиндекс, не се праи на дорагабе :p
 
Пиши направо една е-книжка за този хипер секретен метод за моментално индексиране и пускай в amazon, eBay и където още се сетиш. Не си губи времето тук, а прави пари от откритието си
 
Що бе ако се поразровите малко и прочетете малко повече ще си намерите решението.. не е много трудно нещо не е и най голямата тайна да кажеш че е бъг в системата на гугъл не е..
 
Ти нямаш конкуренция, не виждам защо се притесняваш :)
това за конкуренцията беше по скоро за Е-книжка и да съм продавал в ебай амазон.. че не е е най-голямата тайна , но пък да ми върши работа няколко стотици хиляди да правят едно и също щото тогава ще пипнат и там :)
 
Мене грам не ми дреме как става.. ама нали имаме тук дежурна реплика "ааама как, нали е форума да си помааагаме.." Хайде давай са сикрета, комарджио ниеден :D
 
Ето за колко време става..
Прясно постнато


predpriemach.png

както виждате не е индексирано към 10:15 на 24.07.2021 г.
да видим колко време ще е необходимо да се индексира :)
 

Горе