Бази за Allsubmitter 5.x

Bricksn

Member
Значи проблема с намирането на английски бази за програмата е голям. :)
Ако някой я ползва от форума, нека се обади. Всякакви линкове към eng бази за ауторег са добре дошли.
Пък ако сте платили парички за някоя база (а и да не сте), ще измислим нещо така че всички да сме доволни. :)
 
От: Бази за Allsubmitter 5.x

Само тези web money ме хвърлиха в оркестъра малко, обаче ще ги разуча как се работи с тях. :)

Общо взето web money се използват почти за всичко в руския интернет, така че без тях там си е малко зор
 
От: Бази за Allsubmitter 5.x

аз ползвам програмката само че 4.7 ако може да ме ъпгрейднеш до 5 няма да е лошо а имам доста бази руски и англииски само че повечето са в xml формат а незнам как се импортват защото не виждам за хml ...
 
От: Бази за Allsubmitter 5.x

По принцип бих ти дал ключа, обаче тъй като гледам май имат някакви защити. Лиценза го дават за едно РС, и ако засекат че се ползва на повече от едно и правят ключа невалиден. Даже ако искам да си преместя лиценза от едно РС на друго, трябва да се свързвам с тях. :)
С две думи - невъзможно е да минем на далавера с новите версии.:(
 
От: Бази за Allsubmitter 5.x

ее добре тогава аз мислех че имаш крак или някакво лекарство..

а ако ми кажеш как да импортна xml-a ще ти дам всичките бази защото 70% са в хмл... :)
 
Последно редактирано:
От: Бази за Allsubmitter 5.x

Имам много големи бази - руски и англоезични. Трябват ми български. Ако някой и разбира повечко на програмата и/или иска да обменим бази i znaniq може да се свърже с мен на Skype: avadoweb
 

Горе