Продава се: Банерна реклама в сайт с ~4-5К дневни посещения

PavelAndreev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
31   0   0
Привет, колеги.

Предлагам 2 банерa като реклама в сайта ми. Банерите ще бъдат поставени под социалните мрежи във всички страници в сайдбара. Трафика е 4000-5000 човека на ден. Ще получите ~170к импресии на месец на банер.
Който поръча банер, получава и еднократна реклама пред 160К аудитория, която генерира 7,4М рийч като бонус за проекта му.

Цена за Банер 1 (веднага след соц. мрежи) - 30лв/месец. За поръчка над 6 месеца - отстъпка.
Цена за Банер 2 (веднага след Банер 1) - 25лв/месец. За поръчка над 6 месеца - отстъпка.
Който вземе и двете полета - 50лв/месец.
Плащане - 100% авансово по банков път

Банер 1 - свободен
Банер 2 - свободен

Отзиви:

Много точен и коректен, щом платих без закъснение сложи банера и ми писа да го погледна, благодаря за бързата работа и отношението. Препоръчвам
Възползвах се от офертата на колегата.
Отговаря бързо, помага със съвети, приятна, полезна и гладка комуникация.
 
Последно редактирано:
Можете ли да ми изпратите сайта на лично ,за да го погледна?Ако може и групата/страницата в която предлагате постове,както и цена за пробен пост там
 
Можете ли да ми изпратите сайта на лично ,за да го погледна?Ако може и групата/страницата в която предлагате постове,както и цена за пробен пост там


Имате подробна информация на лично съобщение.
 
Във връзка с многото запитвания, отварям позиция Банер 2, след Банер 1.
Инфо в първия ми пост!
 
Привет,
Единия банер е зает до 19 юли, а другия съм го отдал на благотворителна кауза до 22 юли.
След това са свободни! :)
 
За вчера Users: 4607 :)
забележка - сайтът не се спами от фалшиви профили по групите!
 

Горе