Банер реклама в женски сайт със 100 000 импресии на месец

Lilacor

New Member
Рейтинг - 100%
38   0   0
Здравейте,

Предлагам банер реклама в сайт за жени (здравна тематика), които е подходящ за всякакви сайтове, които са насочени към женската аудитория. Сайтът към момента прави малко над 100 000 импресии на месец (около 20 000 уникални посещения месечно) и рекламата в него би била особено подходяща както за следните видове сайтове:

  1. Всякакви сайтове, предлагащи статии/ съвети за жени;
  2. Всякакви здравни сайтове;
  3. Онлайн магазини за женски и детски артикули (знаете, че жените се интересуват и кликат на реклами за детски дрешки, аксесоари, играчки и т.н.).
Банер позициите са 4 броя:

  1. 468*60 пиксела - в хедъра на сайта (100% ротация, видима на всички страници);
  2. 300*250 пиксела - в горната част на десния сайдбар на сайта (100% ротация, видима на всички страници).
За по-продължителна реклама - прилични отстъпки :)

При интерес ми пишете на ЛС.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Brad
От: Банер реклама в женски сайт със 100 000 импресии на месец

Промоция до края на деня!

Който пръв даде 50 лв получава банера в хедъра 468*60 пиксела, видим на всяка страница, 100% ротация.

Първият, който напише, че купува банера под формата на постинг в тази тема, печели :)
 
От: Банер реклама в женски сайт със 100 000 импресии на месец

Промоция за събота и неделя - 468*60 банер в хедъра за 30 лв за 1 месец. Посещенията към момента са над 23 000 уникални месечно, при 94 000 импресии.
 
От: Банер реклама в женски сайт със 100 000 импресии на месец

Взимам го. Пусни ми на kristiqn маймунка gmail точка com сметката ти. Ще ти преведа парите по банка в понеделник вечер.
 
От: Банер реклама в женски сайт със 100 000 импресии на месец

Привет, пратих ти имейл. След 5 дни се освобождава място и за един 300*250 банер в десния сайдбар. Цената му е също 30 лв. Поръчки на ЛС или в темата.

Мерси!
 
От: Банер реклама в женски сайт със 100 000 импресии на месец

Здравей,

Свободна е една позиция 468*60. Ако те интересува ме намери на скайп nstoyanov82 или ми пиши на lilacor.com (at) gmail.com. Цената е същата. Не можеш още да получаваш ЛС, затова пиша в темата.

Поздрав!
 
От: Банер реклама в женски сайт със 100 000 импресии на месец

Предложението отново е актуално. Уникални посещения - 26 000+ / месец, Импресии - 100 000 / месец. Цена за банер - 40 лв в хедъра, 30 лв десен сайдбар, 20 лв в края на всяка статия. За поръчки на ЛС.
 
От: Банер реклама в женски сайт със 100 000 импресии на месец

Има ли свобони места ?!
 

Горе