Баннат Facebook Ads акаунт - създаване на нов?

zbm

Member
Значи преди година ми баннаха фейсбук ад акаунта, след като при опит да се логна от друг град през мобилния, 3 пъти си сбърках паролата, веднага странна активност и край няма връщане тоя акаунт, че и лична карта съм им пращал въобще не ги интересува... :shock:

Та понеже искам фб страница да си рекламирам, имам един много стар мой профил със друга фамилия, смятам да си го преименувам, да го направя мениджър на страницата която съм създал и оттам да си създам рекламна кампания, дали ще има проблеми, някой дали има опит с това? С друга карта, старата е изтекла и без това.
 
От: Баннат Facebook Ads акаунт - създаване на нов?

Здрасти,
Няма да имаш проблем. Имам 4-5 админа на страницата от които съм рекламирал. Само трябва името на картата да е същото като на акаунта. Вече съпорта на Facebook отговаря в рамките на 3 бизнес дни, така че, можеш да се свържеш отново.

Поздрави!
 
  • Like
Реакции: zbm
От: Баннат Facebook Ads акаунт - създаване на нов?

Нищо не се знае. Аз преди време си бях направил личен профил и добавих някои познати хора. След известно време почнаха да ми предлагат приятелства такива, които не познавам. Приемах всички, защото не ми беше проблем и хоп, изведнъж като се логвах ми излезе съобщение да ги разпознавам. Е да, ама аз като не ги знам, така ми се затри профила. Това ми се видя много глупаво и дори не съм правил друг след това. Човек да иска да има профил там и да го гонят, явно трябва да имате в приятелите си само лични познати без никой друг.
 
От: Баннат Facebook Ads акаунт - създаване на нов?

Нищо не се знае. Аз преди време си бях направил личен профил и добавих някои познати хора. След известно време почнаха да ми предлагат приятелства такива, които не познавам. Приемах всички, защото не ми беше проблем и хоп, изведнъж като се логвах ми излезе съобщение да ги разпознавам. Е да, ама аз като не ги знам, така ми се затри профила. Това ми се видя много глупаво и дори не съм правил друг след това. Човек да иска да има профил там и да го гонят, явно трябва да имате в приятелите си само лични познати без никой друг.

Живко, влез си в профила през m.facebook.com за да ти дава винаги лесния тест (снимки и отдолу имена). Няма да го минеш от първия път, но цаката е да опитваш много пъти, докато започнеш да виждаш повтарящите се имена под снимките и постепенно да елиминираш възможностите. Файсбук предлага едни и същи снимки и имена и не е трудно да се премине след няколко опита. Като се усъсвършенства човек, не е проблем да си отключи акаунта за по малко от ден. На мен ми се е случвало ( два пъти) да си възстановя акаунт с повече от 1000 приятеля от първия път, пусти късмет + логика (гледаш снимките и имената и мислиш). :)
 

Горе