Бати Сашо най-гледания варненски ютубър!

dalasweb

Well-Known Member
Здравейте!
Зимата ми попадна случайно едно видео на бате Сашо и се спуках от смях с неговия диалект и начин на разказване.Но с времето диалекта го скри и започна да снима клипове за строителство, риболов, морето, кулинария, природа и мезета.Поднесени с интересни истории от живота.Когато ме е яд и ли криво винаги си го пускам.Като японско багерче е всеки ден с нов клип.По изборите не можех дори новините да гледам, защото неговите клипове ми отнемаха времето.Дано ви хареса!

Бати Сашо линк

Описание:
Канала има за цел да показва ситуации от живота и тяхното преодоляване. Показват се бизнес идеи и много полезни съвети, гарнирани с интересни истории от живота. Каналът е подходящ за хора от всички възрасти искащи да научат нещо ново. Представяне на кулинарни идеи и изпитани рецепти от ежедневието на едно обикновено българско семейство.


част от коментарите:

Един от малкото смислени хора които не ни учат на глупости а на неща които ще ни помогнат по един или друг начин , благодаря ти Саше

Бати Сашо, ти си прекрасен човек! Стопли ми деня и душата! Веднага разпратих канала ти на приятелите ми, да се абонират за теб! Горд съм, че във Варна има хора като теб! Да си ми жив и здрав ти и семейството ти

Бат Сашо много си позитивен, и много зареждаш с добро настроение! Да си жив и здрав!

Здравей, бате Сашо! Искам да те поздравя за чудесните видеа, които правиш. В днешно време, когато много хора пускат какви ли не простотии, твоят канал е свеж полъх в интернет пространството. Чисто, простичко, човешко. Близко до традициите, до истинските човешки занимания и отношения. И доста забавно понякога. Благодаря ти! Ако идвам към Варна, ще те почерпя една биричка

Искам и ас дави кажа че сте страхотен и много позитивен бат Сашо не се отказвайте само напред и на горе нека Бог ви пази цялото семейство много здраве ви желая

Браво сашее 2 000 абонати


вече има над 19 000 абоната!

 
Последно редактирано:
Закъсня, даласе. Още пролетта го рекламирах.
И аз го ползвах за терапия.

Ама почна да дрънка рандъм глупости колкото да пълни канала.
 
Свестен човек, поне от това което съм гледал!
 

Горе