Бат' Сали, вече е депутат...охххххххх

wood

Well-Known Member
Бат' Сали, вече е депутат...за това ли умряха Ботев, Левски.....
тези управляващи напълно го удариха през просото...
Вижте ТУК.
 
От: Бат' Сали, вече е депутат...охххххххх

http://play.novatv.bg/play/316893/?autostart=true

На батя красавеца..... ааа чакайте да видим някво ново тефтерче дали са открили от прокуратурата, че те от тефтерчета нямат време за друго :D
 
От: Бат' Сали, вече е депутат...охххххххх

Пххххххххххххх......... направо нямам думи вече. Тия назначения граничат с гаврата, а ние стоим и траем.. :)
 
От: Бат' Сали, вече е депутат...охххххххх

Важното е бизнеса да "върви" :D
 
От: Бат' Сали, вече е депутат...охххххххх

Така като гледам човека трябва да се назначи за шеф на НЕК! Мисля че е компетентен:)
 
От: Бат' Сали, вече е депутат...охххххххх

Влезе ли мангал в парламента, ще провлачат крак още десетки.. За съжаление в България шуробаджанащина и връзкарството са на власт. Това е "летящ старт" за циганизацията на страната.. За потурчване няма да говорим, то е навсякъде.. Факт е, че и българите сами по себе си не даваме мило и драго за родината.. И главната причина за това е глада, неравенството, неравноправието, които лекуваме с егоизъм...
 
От: Бат' Сали, вече е депутат...охххххххх

Снимката е фотошопната, удари и едно тъсене в гугъл и ще ти излезе истинката :)

Да,знам че правена... Видях я и в пълния й блясък.
 
От: Бат' Сали, вече е депутат...охххххххх

Ужас, каквито ни са депутатите... такава ни е държавата :(
Е има ли някой в този форум който да вярва че Бат Сали е отишъл в парламента да работи за държавата / народа а не за себе си. Приемам че Гербаджиите са за разстрел заради техните изцепки...но те започнаха издънките година след като захапаха властта...но тази тройна коалиция само за един месец толкова изцепки и простотии направиха че ме е страх да помисля ако останат на власт до края на годината какво още може да и:mad:м роди болният мозък.
 
От: Бат' Сали, вече е депутат...охххххххх

Когато новината за Бат Сали излезен наяве наистина ме потресе.Как е възможно човек известен като Бат Сали да получи такъв пост?!Това вече е подигравка с търпението на всички.
 

Горе