Безплатен домейн

anyoo0

New Member
Споделете линкове към места, където може да се изкарат домеини, като например във форум чрез постване. :wink:
 
bg-best.info
bezplatno.info
Това са българските
Втория в момента не работи ,че админа е на море и няма достъп до интернет а има проблеми с ICN-a :)

Иначе онзи ден попаднах и на някав бг форум дето плаща пари срещу постове, ама нета дропна и забраих сайта...
 
Чуждите са много по-надеждни и пълни с интелигентни хора. В българските два форума има само... глупаци, които дори не знаят какво е домейн, но са се регистрирали заради думата "безплатни"...
 
Да , ddboard дават домейни , аз спечелих оттам за по-малко от седмица , с 20тина поста и малко сърфиране , ама не си е работа , след като после трябва да дадеш пари за трансфер :? Все едно си си купил домейн
 
Ами аз питах - питах ... никой не ми обясни какво трябва да направя точно - да ми обясни като на малоумен , защото ми е за първи път и въобще не знаех за какво става дума ... домейна ми беше в DomainRightNow , там има някакъв безплатен хостинг за 1-3 месеца , но така и не успях да подкарам домейна към хостинг акк ми и ми писна ... :oops:
 
Даа , това за неймсърварите го разбрах ... след като си платих на ICN и ми обясниха :) А на DomainRightNow писах 2 пъти , но ми отговарят само с някакви авто-мейли , с някакво ID , което да продиктувам като се обадя на някакъв номер :shock:
 

Горе