Безплатен линк за Вашия сайт :)

От: Безплатен линк за Вашия сайт :)

И аз се включих към "голямото добавяне" :) ...само изключих да сложа някаква картинка (входна или каквато и да е врата), дано колежката и плясне някаква каквато и да е :)

Супер, публикувайте на воля всички юзъри, по колкото пъти искате и когато искате. :)

А относно картинката - няма проблем - няма го като изискване, аз си ги добавям по принцип. :)

П.П.: Между другото, ако се случи някой да забрави да добави нещо, не е проблем да пусне и втори път една и съща тема - с допълнението. По принцип преглеждам. :)
 
От: Безплатен линк за Вашия сайт :)

Вече има и лайк бутон за статиите. Статиите със най-много лайкове се появяват в "Най-харесвани". :)
 
От: Безплатен линк за Вашия сайт :)

Вече можете да се подписвате и като автори на своите статии.

Просто поставяйте под текстовете линк към Google Plus профила си, аз ще добавям връзките лично.

Също така, статиите Ви ще бъдат споделени в Facebook, Google Plus, Twitter, Pinterest, Svejo и Tumblr.

--------------------------------

П.П.: Отново да потретя, че НЯМА да бъдат публикувани статии, които НЕ отговарят на правилата за уникалност и минимум от 150 думи. Постоянно се правят опити, въпреки "болднатите" правила. :)
 
От: Безплатен линк за Вашия сайт :)

Да не го обръщам на спам, обаче нещо взе съотношението полезно смислени теми и теми с глупости да ми е 1 към 10 тука, та да попитам ТОЗ БЕЗПЛАТЕН линк как точно ще го докараш да е в моята ниша и от сайт с подобно съдържание, примерно ако сайта ми е за секс играчки, да е от блог на някои секс маняк или от сайт на секс шоп и т.н.
Щото ако просто ще ми дадеш някакъв линк, дори и с висок PR, не е ли по - съдържание близък до моя уебсайт, това си е пълна глупост, по - скоро Гугъл да ме накажат за "Платен" линк, без никаква връзка с моят сайт и съдържанието ми :p
 
От: Безплатен линк за Вашия сайт :)

Да не го обръщам на спам, обаче нещо взе съотношението полезно смислени теми и теми с глупости да ми е 1 към 10 тука, та да попитам ТОЗ БЕЗПЛАТЕН линк как точно ще го докараш да е в моята ниша и от сайт с подобно съдържание, примерно ако сайта ми е за секс играчки, да е от блог на някои секс маняк или от сайт на секс шоп и т.н.
Щото ако просто ще ми дадеш някакъв линк, дори и с висок PR, не е ли по - съдържание близък до моя уебсайт, това си е пълна глупост, по - скоро Гугъл да ме накажат за "Платен" линк, без никаква връзка с моят сайт и съдържанието ми :p

0. Обръщаш го на спам.

1. Съжалявам, но не мога да отговорям за съотношения на потребителите относни типове теми, още повече, че всеки има различно разбиране в това отношение.

2. Съмнявам се да откриеш блогове на секс маняци, но потърси - нищо не се знае.

3. "ТОЗ БЕЗПЛАТЕН линк" по принцип не мога да го докарам в твоята ниша - нямам ремарке.

А иначе сериозно - предлагам безплатен линк, всеки решава дали иска да го получи или не. Въпрос на личен избор и преценка на съответния потребител. Никой не може да ме задължи да одобря дадена статия, нито пък аз мога да задължа някого да си поства в моя сайт.

Само да вметна, нишите не са много, но когато потребителите са, се получава съдържание от една и съща ниша. Не възнамерявам да се впускам във подробности.

4. Линковете НЕ СА платени. Абсолютно безплатни. Всеки има право да си публикува статии и да си поставя линк. Аз си получавам уникален текст, потребителя от среща линк.

И тук няма да се впускам във подробности да обяснявам за линковете.

Та извода след цялото... нещо е, че сайта работи на следния принцип:

Ни тЪ кефи да публикуваш, не публикуваш. НИ ми отговаря на условията статията ти, не я публикувам.

Сайта е БЕЗПЛАТЕН! Всеки може да добави статия БЕЗПЛАТНО С ЛИНК или БЕЗПЛАТНО БЕЗ ЛИНК.
 
От: Безплатен линк за Вашия сайт :)

Добре да преформулирам въпроса, ЗА КЪВ ЧЕП НИ Е НЕОБХОДИМ ЛИНК ОТ САЙТ, които е манджа от сорта на Гиувеч или Борш, и поне така както аз го чета, не е насочен в определена ниша?
 
От: Безплатен линк за Вашия сайт :)

Добре да преформулирам въпроса, ЗА КЪВ ЧЕП НИ Е НЕОБХОДИМ ЛИНК ОТ САЙТ, които е манджа от сорта на Гиувеч или Борш, и поне така както аз го чета, не е насочен в определена ниша?

Добре, и аз ще преформулирам отговора. За къвто чеп е сайт кат Свежо. :wink:
 

Горе