Безплатен линк

keres

Active Member
Рейтинг - 100%
17   0   0
Здравейте,

Тук се опитвам да събера линкове към сайтове с полезно съдържание за планинари. Ако имате такъв сайт, предлагам ви безплатен линк. Запазвам си правото да не качвам линкове, които не са по темата или преценя, че не носят полза за потребителите ми.

Поздрави,
keres
 
От: Безплатен линк

Сайта от подписа ми
 
От: Безплатен линк

cool site, ще го прата на познати и приятели, които са любители монтаняри, може да има и някой заинтересован да се листне там, благодаря ти !
 
От: Безплатен линк

И аз се интересувам. Снимки от планини смятат ли се за интересно съдържание? :) Бях почнала блог за едно пътешествие в Шотландия, но малко ми мина мерака, тъй като не можах да разбера дали някой го е чел... Но ще публикувам още снимки от там. Сайта е в подписа ми. :)
 
Последно редактирано:
От: От: Безплатен линк

И аз се интересувам. Снимки от планини смятат ли се за интересно съдържание? :) Бях почнала блог за едно пътешествие в Шотландия, но малко ми мина мерака, тъй като не можах да разбера дали някой го е чел... Но ще публикувам още снимки от там. Сайта е в подписа ми. :)

Здравей,

Ако отделиш някъде/някак си само снимките от България ще кача линк.
 
От: Безплатен линк

Ок :) И без това си мислех да го правя.. :) Само че трябва да обработя още от Шотландия, за да ги отделя. Ще ти кажа кога съм готова.

Супер, пиши като си готова.
 
Последно редактирано:

Горе