Безплатен складов софтуер?

Привет, имам 1000 продукта, наличности, влезли в поръчка, марка и доставчик код. Дайте акъл как да си улесня работата. Засега работя с google sheets и нещата започват да излизат извън контрол. :)

Благодаря.
 
Погледни това

Плаща се по 5.90 евро на месец но изглежда много добре подредено и най-важното което би ти спестило много време и нерви е че отговаря на всички законови наредби.
 
Имаш ли хостинг? Виж някое ERP или CRM, от фритата, там. Във инсталъра от контролния панел. Бях гледал един, май беше YetiForce - не и никак лош. Даже си е супер. Ама виж какви модули са ти нужни преди да се спреш на нещо конкретно. ;)
 
YetiForce

Vtiger

Dolibarr

SugarCRM

Akaunting

EPESI

SuiteCRM

X2CRM

FrontAccounting

Zurmo

EGroupware

OrangeHRM

webERP

EspoCRM

Sentrifugo

Group Office

ChurchCRM

Jorani

Zenbership

OpenBiz Cubi

Zdoo

IceHrm


Това имам в softaculous.
 
От суперхостинг ми казаха, че няма да консумира много от ресурсите (ако няма синхронизация между сайта и платформата).
Общо взето дилемата е между долибар и йетито.
 
Гледай да е съобразена с нашето законодателство и изисквания, че има много само за щатско
 
B2C ориентиран бизнес - онлайн магазин
няма рег. по ЗДДС
Фактури издавам от дъжд на вятър.

Искам да го ползвам само да си следя наличностите.
 
Последно редактирано:
Ако трябва да бъда по-конкретен: бих искал да вкарам всички продукти в платформата под формата на таблица, включваща наименование, доставна цена, наличност, доставчик, брой влезли в поръчка, критичен запас, бележка, склад, състояние. За нищо друго няма да я ползвам.
 
Микро Инвест е софтуера за теб! Не мисля че 12лв на месец ще ти объркат сметките защото реално това е колкото 2 кутии цигари.
 
От суперхостинг ми казаха, че няма да консумира много от ресурсите (ако няма синхронизация между сайта и платформата).
Общо взето дилемата е между долибар и йетито.
Долито е добре и носи на много модификация. При нас го ползваме за CRM
 

Горе