Безплатен скрипт за обяви

Дискусията в 'Скриптове и CMS-и' стартирана от bobbydigital, Ян 21, 2011.

1. Avatra

Avatra New Member

Рег.:
    Дек 8, 2016
    Съобщения:
    24
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
  2. obione

obione Member

Рег.:
    Ян 17, 2010
    Съобщения:
    226
    Харесвания:
    10
    Точки:
    18
    Място:
    Бостън, Ма
    Давам 100, но за работещ скрипт

3. isilona

isilona Member

Рег.:
    Юли 11, 2016
    Съобщения:
    61
    Харесвания:
    10
    Точки:
    8
    по добре го заключи .. всеки който схваща идеята на вършън контрола ще ти го подкара

4. callpchelp

callpchelp Active Member

Рег.:
    Юни 30, 2016
    Съобщения:
    184
    Харесвания:
    45
    Точки:
    28
    Не ми е коствало чак толкова време. Напротив от излипното време съм взел. Естествено че ще има винаги за пипане. Все пак не е нещо от което вадиш пари, тоест не влагаш и прекалено много старание съответно и време и ресурси за развиването на безплатното, от кеото дори едно Благодаря не получава човек.

ПС: Аз имам версия 3.0 и мастър версия налични, ако автора позволи мога да ги пратя на желаещите по ЛС.

ПС 2 Към Бобидигитал: По-добре си го остави безплатен, а пусни теми и плъгини платени, както Осклас и другите и както тях можеш да си направиш на собствен сървър срещу месечно заплащане да се ползва. Така хем хостинг даваш за скрипта ти, хем за скрипта плащат. Само предлагам идеи.

arcsales харесва това.
  5. kris44

kris44 Member

Рег.:
    Ян 8, 2014
    Съобщения:
    181
    Харесвания:
    17
    Точки:
    18
    Според мен не трябва да пускаш скрипта нито безплатно, нито платено. По-добре го предложи да се ползва от конкретни хора, които планират новинарски сайт. На принципа на съдружието. Така, ако въпросният новинарски сайт започне да носи приходи в бъдеще, тогава и авторът на скрипта ще почне да получава нещо.
    Продажбата е сложно нещо, защото първо трябва да си изградиш име (не като човек във форумите, а като бизнес субект). А изграждането на такова си е много скъпо и особено рисковано да остане неуспешно.

6. callpchelp

callpchelp Active Member

Рег.:
    Юни 30, 2016
    Съобщения:
    184
    Харесвания:
    45
    Точки:
    28
    Новинарският сайт пък, какво общо има със скрипт за обяви ?!

7. kris44

kris44 Member

Рег.:
    Ян 8, 2014
    Съобщения:
    181
    Харесвания:
    17
    Точки:
    18
    Искам да кажа, че осъществяването на контакти с хора и техните фирми/творения могат да донесат някакви предимства. Продажбата е обречена, ако не посветиш цялото си време на развитието на този проект.

8. rtfm

rtfm Member

Рег.:
    Февру 18, 2014
    Съобщения:
    57
    Харесвания:
    1
    Точки:
    8
    Колеги някой да има тема с бял фон за този скрипт?

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice