Безплатен телефонен номер с безплатни входящи повиквания и гласова поща

От: Безплатен телефонен номер с безплатни входящи повиквания и гласова поща

Цените на някои други компании са толкова ниски че също могат да бъдат наредени до безплатните. В момента не мога да се сетя но ако някой иска мога да поровя и да ги намеря
 
От: Безплатен телефонен номер с безплатни входящи повиквания и гласова поща

Още едно огромно благодаря. Невероятно е че потдържат такива услуги напълно безплатно (даже и необянимо).
 
От: Безплатен телефонен номер с безплатни входящи повиквания и гласова поща

Здравейте,

Ето и от един новобранец във този форум един линк към услуга, която се обсъжда в тази тема

localphone.com/?rb=l8w1t47Ip2Vc7dxcUoql-kFUAbV5hpiprUa-cVXmqZ0

Не са безплатни, но цените за номера по цял свят са около 1-2 евро на месец, което си е нищо според мен. Тарифите им за разговори също са доста ниски.

Ползвам ги от известно време и съм доста доволен.

Надявам се да съм бил полезен.
 
От: Безплатен телефонен номер с безплатни входящи повиквания и гласова поща

Няма за Германия- някакви идеи?
 
От: Безплатен телефонен номер с безплатни входящи повиквания и гласова поща

Мда, много полезна статия , и аз благодаря!
 
От: Безплатен телефонен номер с безплатни входящи повиквания и гласова поща

Няма за Германия- някакви идеи?

Има, как да няма, 0.75 цента на месец е само за немски номер:

localphone.com/dashboard/incoming_numbers/germany
 
От: Безплатен телефонен номер с безплатни входящи повиквания и гласова поща

logo.png

SIMpatiк e предплатена СИМ карта, с която:
  • спестявате в роуминг - до 90%
  • получавате обаждания - напълно безплатно в над 80 държави
  • говорите свободно - винаги когато сте в чужбина

За повече информация - официалния сайт - SIMpatik.bg
[SUP]Мислих си да стана дистрибутор и да пусна тема със специални намаления за Predpriemach.com, но в действителност support-а им в момента е много бавен и "недружелюбен".[/SUP]
 
От: Безплатен телефонен номер с безплатни входящи повиквания и гласова поща

+ и от мен евала
 
От: Безплатен телефонен номер с безплатни входящи повиквания и гласова поща

Подобна патена евтина услуга е localphone.com. Дефинириаш си пренасочване към свой стационарен или мобилен номер в България. Ползвам ги от няколко години и качеството на услугата е мноог високо. Имат локални номера в много държави, вкл. САЩ, Великобритания, Франция и т.н. Плаща се фиксирана месечна такса, която за повечето държави е центове и после - за всяко входящо обаждане: за насочване към стационарен български номер - 1.6 евроцента на минута и към мобилен - 4.9 евроцента. Номер в САЩ струва: EUR 2 за инсталация еднократно и EUR 0.75 месечно.
 
От: Безплатен телефонен номер с безплатни входящи повиквания и гласова поща

А ако сте в чужбина и искате да си имате български номер за партньори/близки услугата на bgnomer.com e много добра. Цената е фиксирана: 7 EUR на месец за един номер и 3.5 EUR за всеки следващ номер. След това няма таксуване за време, т.е. фиксирана цена на месец независимо от броя или продължителността на входящите обаждания.
 
От: Безплатен телефонен номер с безплатни входящи повиквания и гласова поща

Много полезна статия , и аз благодаря!
 
От: Безплатен телефонен номер с безплатни входящи повиквания и гласова поща

евала пич :)
 
От: Безплатен телефонен номер с безплатни входящи повиквания и гласова поща

Как се набутах... направих си регистрация в ring2me и трябваше няколко пъти да звънна докато осъзная, че нищо не се случва освен, че ми течеше таймера на телефона...
Много полезно щеше да ми е да си регистрирам 1,2 телефона за чужбина към служебния скайп... жалко, че освен сега задължение към мтел за изходящи разговори към чужбина не получих нито едно обаждане в скайп :(
 
От: Безплатен телефонен номер с безплатни входящи повиквания и гласова поща

Благодарим много полезно :)
 
От: Безплатен телефонен номер с безплатни входящи повиквания и гласова поща

Благодарности и от мен.
 
От: Безплатен телефонен номер с безплатни входящи повиквания и гласова поща

Нищо безплатно не е сериозно. То търпи промени, а промените водят до проблеми. Това е моето мнение. През 2005 година закупих 4 телефонни номера от скайп. Имах безплатен телефонен номер за клиентите ми (не в бг) и се оказа че този фри номер не може да се прикачи към телефонните номера на скайп. А бяха ми казали от скайп, че може!.
Евтеният вариант за мен не е винаги вариянт.
 

Горе