Безплатен хостинг с тестови цели

backpipe

New Member
Здравейте,

Съжалявам, че с първия си пост още пускам нова тема. Харесвам сайт-а ви и го посещавам често. Благодаря Ви за полезната информация, която публикувате в него.

Виждам, че има хора, които се интересуват от безплатен хостинг. Аз предлагам такъв за тестови цели. Имам сървър с инсталиран уеб хостинг CMS. Направил съм го основно, поне на този етап, за тестови цели и собственото си обучение. Интересна ми е материята, като по този начин я изучавам и на практика.

Предлагам ви безплатен хостинг с контролен панел.

**ЕДИТ***

Това, предполагам, би се отнасяло най-много за хора, които работят върху сайтове, но не искат да заплащат за хостсинг все още. Ето какво получавате:

- 2 hosted domains
- 150mb disk space total
- 2 FTP users
- 3 MySQL Databases
- 1 email domain
- 10 email boxes
- 10 mail forwarders


Имайте предвид, че тази конфигурация може да се променя по ваша молба, т.е. мога да увелича някои от параметрите, ако някой пожелае. До момента сървъра е UP за:

Server online since: 6 days, 6:4 hours

Доста рядко пада, обикновено само ако спре тока. Скоро ще закупя и UPS, което ще промени нещата.

За повече информация - suppor [maimunsko A] backpipe [tochka] com

Не се колебайте да задавате въпроси. Имайте предвид, че всички това е с тестови цели и това НЕ Е услуга, която се заплаща, като и това НЯМА да се промени.

Благодаря Ви за вниманието!

Чийрз мейтс!
 
Последно редактирано:

Горе