Безплатен Cpanel + Mysql Хостинг ?

Green Bars

Well-Known Member
До сега държах няколко сайта на zemhost , който беше безплатен.
Но решиха да закриват и си търся стабилен безплатен хост за 4-5 агрегаторни сайта.
Имам и 2-3 платени хостинга, но тези сайтове не искам да ги слагам там. А нов хостинг специално за тях не ми се купува.
Та ако има безплатни хостинги с cpanel i mysql , моля споделете кои са те
 
От: Безплатен Cpanel + Mysql Хостинг ?

www.freehostia.com
Имат значителен downtime, но от безплатните са най-добри :)
 
От: Безплатен Cpanel + Mysql Хостинг ?

още 1 глас за фрийхостиата имам сайт там от близо година.
 
От: Безплатен Cpanel + Mysql Хостинг ?

благодаря за споделянето, много ми помогнахте :D
 
От: Безплатен Cpanel + Mysql Хостинг ?

За мен най-добрият си остава http://000webhost.com Недостатъци:

- За съжаление не използват CPanel, а някакъв техен контролен панел.
- В безплатния си план не поддържат PHP 5.3.x, което би било евентуална пречка да подкараш последния OpenCart да речем.
 
От: Безплатен Cpanel + Mysql Хостинг ?

Не трябва да се забравя, че повечето безплатни услуги с подобни екстри инжектират реклами в сайтовете ти без предупреждение.
 
От: Безплатен Cpanel + Mysql Хостинг ?

Не трябва да се забравя, че повечето безплатни услуги с подобни екстри инжектират реклами в сайтовете ти без предупреждение.

И не само.
Изобщо човек, който не е склонен да даде няколко лева на месец за услуга, която му гарантира поне базови нива на сигурност, функционалност и стабилност, вероятно няма уважение към това, което прави, и с което се занимава.
 
От: Безплатен Cpanel + Mysql Хостинг ?

Freehostia не си е работа, ще влезнат повечко хора в сайта ти, и той ще падне... Както казаха по нагоре, вкарай някой лев и не го мисли.
 
От: Безплатен Cpanel + Mysql Хостинг ?

Колега има хостинг промоции за по 1 долар на месец за първата година - няма и 20 лева за една година, ако сайта не започне да прави пари просто не го подновяваш и това е.
 

Горе