Безплатен Seo инструмент за линкове, 120 линка с 1 клик

web-design

Member
Представям ви инструмент за Seo с който може лесно да си набавите бек линкове към вашия сайт - около 120 линка с един клик.

Линковете са от сайтове който предоставят инфо за домейна ви. За момента сайтовете в списъка са около 115-120. Планирано е добавяне на още 25-30 качествени такива сайтове които ви дават релевантен линк към началната страница на домейна ви.

Инструмента се намира тук: http://seo-bg.eu/back-links-seo-tool

Как става субмита:

Въвеждате урл адреса на сайта и 1 ключова дума. Ключовата дума е добре да е на латиница, тъй като сайтовете в които се изпраща сайта ви са предимно на английски език.

Ще помоля ако забележите бъгове или имате каквито и да е предложения за подобряване на работата му да пишете тук - това ще ни помогне за фиксването на бъговете и за изграждането на още по-добър seo инструмент.
 
От: Безплатен Seo инструмент за линкове, 120 линка с 1 клик

И при мен даде грешен пинг на всичките. Не е лошо да се добави и функционалност "Избери Всички"
 
От: Безплатен Seo инструмент за линкове, 120 линка с 1 клик

Избери Всички ще бъде добавена. Интересно, работеше безпроблемно, но скрипта се изпълнява много време и хоста май го прекъсва по някое време. Ще тествам с 50 или с 30 и си мисля да намаля бройката - да става на няколко пъти.
 
От: Безплатен Seo инструмент за линкове, 120 линка с 1 клик

Пробвах и само с два сайта ....но пак дава грешка при пинга. Така че мисля че грешката не е от бройката.
 
От: Безплатен Seo инструмент за линкове, 120 линка с 1 клик

Да, грешката е в това че се пингва през някакъв сайт и си зависим от него.

Започнати са следните промени:

- Ще става изпращане на сайта наведнъж в 30 или в 50 сайта - ще се тества до какъв брой ще работи безпроблемно.
- Списъка със сайтове се пресява в момента и се добавят още 20-на сайта.
- ще се изпраща сайта и след това ще се генерира XML код с тези урл адреси който ще се генерира директно на страницата.
- Правиш Копи-пейст на кода, качваш го някъде и го пингваш до Google или до каквото си поискаш.

Мисля че това е най-добрия вариант. Ако някой има по-добро предложение - нека сподели.

Когато всичко е готово и работи на 100%, ще пиша отново тук.
 
От: Безплатен Seo инструмент за линкове, 120 линка с 1 клик

Нещо не виждам къде трябва да се въведе ключовата дума. В полето за URL адрес ли ? Защото аз лично виждам само едно поле за URL
 
От: Безплатен Seo инструмент за линкове, 120 линка с 1 клик

Когато всичко е готово и работи на 100%, ще пиша отново тук.

Когато свърши опашката ще има време и за безплатните неща. Още не работи.
 
От: Безплатен Seo инструмент за линкове, 120 линка с 1 клик

Супер! Рано или късно ще има ефект :)
 

Горе