Безплатна израбнотка на уеб приложение

Tyxo.Master

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, опитвах се да вляза с старото ми потребителско име, но явно не си знам паролата. :( Но, сега съм тук с мисията да събера 1-2 проекта.

Кандидатсвах за една фирма като програмист, представих си портфолиото и ми казаха, че са малко проектите. И тук се намесвате Вие! Предлагам ви безплатна направа на сайт, който сайт искам да е за човек с реални намерения да го развива. Знам, че тук е бизнес всичко и се прави за пари, но на мен ми трябват проекти.

Предлагам ви професионална разработка, с добро качество и всичко както си му е реда. Знаем всички, ако ви предложа да ви направя сайт за пари колко кандидати ще се проявят. Очаквам вашите оферти на познатия skype: tyxoto

П.С: И моля, не прекалявайте с желанията си за сайтове.. няма да тръгна да ви правя сайтове за запознанства от сорта.. Гепиме.
 
От: Безплатна израбнотка на уеб приложение

Тая фирма едва ли е много читаво място за развитие щом те преценяват по количеството.

На твое място бих направил кратък рисърч какво може да е полезно за маса хора + ще ти е интересно да го работиш и след като е готово, бих го пуснал под GPL. Ще ти донесе някаква слава, трафик, пък може и Donate бутон да цапнеш на сайтчето...
 
От: Безплатна израбнотка на уеб приложение

Не го правя за пари - имам си причина.. намерих това, което търся!
 
От: Безплатна израбнотка на уеб приложение

А дали просто не събра идеи за сайтове? :) Успех...
 
От: Безплатна израбнотка на уеб приложение

А дали просто не събра идеи за сайтове? :) Успех...

Браво, хвана ме! :)
Още утре отивам да си регистрирвам 2 фирми, и започвам сайтовете. :wink:
 
От: Безплатна израбнотка на уеб приложение

Ами ако не съм прав, то нека хората на които ще направиш сайтовете да потвърдят тук. За да се знае, че си точен човек, най-вероятно е така, но все пак с този нов ник разбираш, че няма как никът да е гарант за теб. :)

Поздрави
 
От: Безплатна израбнотка на уеб приложение

Цялата работа явно е верно да събира идеи, но хората май не се усещат, че не всеки може да направи даден сайт. НЕ всичко е просто дизайн.

Препоръва на тепърва интересуващите от тази оферта - да не пишат на момчето, пита за какво става дума като идея, искаше пример с подобен сайт и спря да пише.
 
От: Безплатна израбнотка на уеб приложение

Я сподели какъв сайт искаше, и то за без пари? После защо не съм писал, намерих си хората, които ми трябват!

Поздрави, мислете каквото искате! :)
 
От: Безплатна израбнотка на уеб приложение

Ами тя самата обява е за без пари. Виновни ли да се чувстват хората, че са попитали?
 
От: Безплатна израбнотка на уеб приложение

Не го нападайте така момчето. Свързах се с него и условно сме се разбрали. Другата седмица ще стане ясно всичко. Според мен е сериозен човек, но когато стане всичко ще ви пиша за развитието на ситуациата.
 
От: Безплатна израбнотка на уеб приложение

dekemvri - поръчвам си сайт за фирмата. Каква идея по-точно ще "открадне" от това ?

Малко пребързахте с коментарите си.Сички сме големи предприемачи , а пък да очерним темата на някой сме първи ... ХАХАХА ! Айде ще Ви оставям... С този коментар не се оптивам да Ви обидя или нещо от сорта , просто вземете се стегнете малко . Хората магат и сами да мислят на кой да се доверят и на кой не , не е ли така ?
 
От: Безплатна израбнотка на уеб приложение

Здравей, на мен ми е нужно едно дизайнче, кодирано, само това неми трябва система или нещо от сорта, трябва ми дизайн на тема като този сайт [url]http://it-bg.org/[/URL] смисал на такава тема .. :) мерси
 
От: Безплатна израбнотка на уеб приложение

dekemvri - поръчвам си сайт за фирмата. Каква идея по-точно ще "открадне" от това ?

Малко пребързахте с коментарите си.Сички сме големи предприемачи , а пък да очерним темата на някой сме първи ... ХАХАХА ! Айде ще Ви оставям... С този коментар не се оптивам да Ви обидя или нещо от сорта , просто вземете се стегнете малко . Хората магат и сами да мислят на кой да се доверят и на кой не , не е ли така ?

Ти си поръчваш сайт за фирмата, някой друг си поръчва лесна да правене, но революционна и нова идея. Много ясно, че ще ''открадне'' революционната идея, а не идеята за фирмен сайт. :clap:А очернянето на темата е провокирано от определено поведение на човека, не само тук, а и в скайп. Да спре да ти отговаря, след като сте си писали 10 минути.. не мисля, че е много прозрачно и коректно отношение, независимо, дали ще работите заедно или не.
 

Горе