Търся: Безплатна направа на лого за фб страници

Когато имат лого останалите страници тогава :) а останалите дето предлагам реклами и поддръжка ги давам след като се пише в другите ми теми :) и в момента нямам свободно място за нови клиенти точно по тази причина исках да развия по малките ми страници
Да не си спайдъруомън, че да правиш паяжини.
 
Искам да благодаря на колегата за помощта в днешно време рядко се среща човек който да помогне безплатно за това ,че отдели от времето си за да ме зарадва третата страница е бебешка за това не качвам снимката :) останаха ми за по нататък още 2 страници лого
@cross ти е дал много добро предложение. В Canva има адски много темплейти, които ще ти свършат чудесна работа. Крайният резултат е междинен: нито много зле, нито много добре. С други думи - нещо средно. Адмирации към колегата, който ти е съдействал.

Не разбрах как си пробвала всичко и нищо не се е получило. Лесно е дори и за лаици. В допълнение към неговото предложение - виж този канал: https://www.youtube.com/c/DesignwithCanva. Точни, ясни и изчерпателни са пичагата и мацката. Предоставят доста смляна информация и от време на време криейтиви за по-напредналите.
 
@cross ти е дал много добро предложение. В Canva има адски много темплейти, които ще ти свършат чудесна работа. Крайният резултат е междинен: нито много зле, нито много добре. С други думи - нещо средно. Адмирации към колегата, който ти е съдействал.

Не разбрах как си пробвала всичко и нищо не се е получило. Лесно е дори и за лаици. В допълнение към неговото предложение - виж този канал: https://www.youtube.com/c/DesignwithCanva. Точни, ясни и изчерпателни са пичагата и мацката. Предоставят доста смляна информация и от време на време криейтиви за по-напредналите.
Благодаря по горе съм качила всичко за да пиша в форума значи не съм успяла :) само с едно лого се бях справила добре но е на клиент
 
Ето какво хубаво лого направи Колегата
 

Прикачени файлове

  • InCollage_20220812_221642275.jpg
    InCollage_20220812_221642275.jpg
    803.5 KB · Преглеждания: 20
Не мога ви разбера в момента нещо заяждате ли с мен?
Защото ми се струва, че се правиш на умряла лисица.
 

Горе