Безплатна оценка на домейни

mrm_1

Active Member
Искам да споделя един САЙТ който използвам от известно време.

Сайта оценява колко струва вашия домейн също като EstiBot, правил съм си експерименти и оценките който дава са на 99% идентични с тези на Естибота.

И най-хубавото е че няма ограничение в броя на търсенията, т.е. днес може да пуснете оценка и за 1000 домейна.

Нужна е регистрация в сайта (безплатна е ) за да оценява всичките домейни който пускате.

Надявам се на домейнарите тук да им хареса сайта ;)
 
От: Безплатна оценка на домейни

Пробвах няколко домейна и на всички ми показва 399 $
 
От: Безплатна оценка на домейни

Не знам какви са тия сайтове, ама на мен ми показа, че езика на сайта ми е немски (всъщност е български) :D Остава и числата да гледам ... Според мен са пълна боза. :(
 
От: Безплатна оценка на домейни

399$ е таксата за професионална оценка, а не цената на домейна :D
 
От: Безплатна оценка на домейни

399$ е таксата за професионална оценка, а не цената на домейна :D

ДА :D , някой хора не обичат да четат.

Трябва да се регистрирате в сайта за да използвате този инструмент ;)
 
От: Безплатна оценка на домейни

Почнах да се регистрирам, но се отказах след като трябва да дам адрес и телефон.
 
От: Безплатна оценка на домейни

Почнах да се регистрирам, но се отказах след като трябва да дам адрес и телефон.

пиши измислени бе младеж. Кой ти е казал, че трябва да си даваш истинските?
 
От: Безплатна оценка на домейни

по темата - тия сайтове са пълна боза. Един сайт се оценява по много параметри - колко кинти прай на месец, колко време иска като работа, колко са разходите, какъв му е тренда и на нишата, какво е съдържанието, колко събскрайбъра има, какъв му е модела на монетизация, какъв му е трафика и т.н., като това са само по-важните, а бота няма как да има доспъп до тях.

tl;dr - да си оценявате сайтовете с бот е загуба на време.
 
От: Безплатна оценка на домейни

пиши измислени бе младеж. Кой ти е казал, че трябва да си даваш истинските?

Не е сигурно, че ще стане с измислени. Когато някъде ти искат телефон, често на него пращат код за активация.
 
От: Безплатна оценка на домейни

по темата - тия сайтове са пълна боза. Един сайт се оценява по много параметри - колко кинти прай на месец, колко време иска като работа, колко са разходите, какъв му е тренда и на нишата, какво е съдържанието, колко събскрайбъра има, какъв му е модела на монетизация, какъв му е трафика и т.н., като това са само по-важните, а бота няма как да има доспъп до тях.

tl;dr - да си оценявате сайтовете с бот е загуба на време.

Това е за оценка на домейни, не на сайтове.
 
От: От: Безплатна оценка на домейни

Това е за оценка на домейни, не на сайтове.

домейна в огромния % от случаите ти струва, колкот сайта. В по-малко вероятния сценарий, пак не струва колкото ти каже бота, а колкото са готови да платят хората. Та там пак няма как бот та го определи.
 
От: От: Безплатна оценка на домейни

домейна в огромния % от случаите ти струва, колкот сайта. В по-малко вероятния сценарий, пак не струва колкото ти каже бота, а колкото са готови да платят хората. Та там пак няма как бот та го определи.

Ясно, че бот няма как да даде точна оценка, но може би може да се използва ориентировъчно.
 
От: От: Безплатна оценка на домейни

домейна в огромния % от случаите ти струва, колкот сайта. В по-малко вероятния сценарий, пак не струва колкото ти каже бота, а колкото са готови да платят хората. Та там пак няма как бот та го определи.

Споделих сайта защото е безплатен, няма ограничения на търсенията и дава същите резултати като Естибота.
А Естибота си е изградил някаква репутация и много хора в бизнеса с домейни го използват, а той е платен.
Иначе е ясно че не може да се разчита на оценка от подобни сайтове но за сверка не са лош източник.
 
От: Безплатна оценка на домейни

И естибота и сайта който съм посочил оценяват домейна predpriemach.com на 29 000 $.

Не е зле :clap:
 
От: Безплатна оценка на домейни


И естибота и сайта който съм посочил оценяват домейна predpriemach.com на 29 000 $.

Не е зле :clap:

На някои немалки сайтове няма статистика. На какво се дължи това ? Кога започва да отчита ?
 
От: Безплатна оценка на домейни

На някои немалки сайтове няма статистика. На какво се дължи това ? Кога започва да отчита ?

Зависи какво имаш на предвид под "немалки".
Относно оценката на домейна не вярвам да има проблем, а относно статистиката ако е нов домейна може би трябва да мине някакво време (нямам представа колко)
 
От: Безплатна оценка на домейни

Зависи какво имаш на предвид под "немалки".
Относно оценката на домейна не вярвам да има проблем, а относно статистиката ако е нов домейна може би трябва да мине някакво време (нямам представа колко)

1 - 5K уникални. А на какво се равняват печалбите ? Отчита дали са свързвани с AdSense и други рекламни мрежи или ?
 

Горе