Безплатна помощ за създаване на "Онлайн Магазин".

A.Grigorov

Member
Здравейте колеги.

Още в началото искам да подчертая, че съм написал ПОМОЩ, а не всичко на готово!


И така, да се върнем на темата.
Предлагам помощ на хора с реалистични идеи и план за действие.
Ще изслушам всеки, който иска а няма възможност и знания да изгради нещо такова.
Помощта се състои от закупуването на хостинг, домейн, до качването на платформата и как се управлява тя.
Тъй като през последните няколко години, трябваше сам да се справям и се сблъсквах с какви ли не неволи,
ще се опитам да направя едно добро дело към прохождащите. Защото през изминалия Х период, си платих за
доста безплатни неща!


Малко в обратен ред, но нека се представя :)
Казвам се Александър Григоров и съм на 21 години.
Когато бях на 16години, мечтаех за нещо свое (да съм върха, да правя много кинти и да съм големия шеф).
Може би сега ако имаше кой да помогне малко от малко, щях да съм поне малкия шеф :D
Искам преди всичко да Ви кажа, че за да правиш нещо свое, се иска голямо и здраво дупе.
Реално, колкото и нереално да Ви изглежда, не искам нищо насреща, особено пари!
Единственото за което ще си платите, е нещата които ще са Ви нужни и на които ясно ще виждате цените!!!
Само искам да запомните едно, с риск да се повторя, казах ПОМОЩ!!! А не безвъзмездна услуга.
За най-сложните неща и трудни, ще ги направя, ще Ви насочвам на къде и как (за по-простите), докато постепенно не поемете всичко в свои ръце.

Можете да ми пишете на лично съобщение, може да напишете и тук, ЗАПОВЯДАЙТЕ!

Ще помагам на толкова хора, колкото преценя, че мога пълноценно да им отделям време.
След като някой от тях поеме в свои ръце, следващия . . :)



П.С: Към всички колеги, които ще нашарят темата, ще спамнат или просто . . . абе колеги, моля Ви, ако можете да помогнете вие на хората, направете го в отделна тема, ако искате и вие тук да помогнете, драснете някой свестен ред! Но за тези, които просто ще спамнат с цел да разпалят спор, моля отминете темата!!! Дори не мисля да Ви отговарям! Дори за най-малката глупост, спестете я, бъдете хора поне този път!


С най-добри пожелания,
Александър Григоров
 
От: Безплатна помощ за създаване на "Онлайн Магазин".

Здравей Никол.
Работя с PrestaShop и не мога да кажа, че е най-добрата. Всеки има своя гледна точка, аз съм свикнал на нея, хванал съм някои "чалъми" и тънкости. А това я прави най-добра за мен. Бих се радвал да ги споделя и науча някого на тях. Хубаво е да имаш постоянство към нещо, това те прави по-добър и по.... ! На колегите, които работят с други платформи, бих ги посъветвал, да не изневеряват на тях и да си лежат на опита и наученото, поне аз така правя.
Никол, ако работиш на същата платформа и имаш въпроси относно нея, заповядай да обменим опит, а и не бих отказал да науча и аз нещо.
 

Горе