Безплатна реклама в новинарски сайт.

jufo

Active Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Преди седмица докато си четох новините в един сайт , случайно попаднах на печеливша игра създадена от сайта.
Който напише най-много коментари под новините в рамките на около месец , печели 80лв. Следващите 2-ма също печелят някаква парична сума.
И не е само това... Можеш да си слагаш като подпис под името ти.. линк към твоят сайт! Напълно легално можеш да рекламираш сайта си и то с позволението на собственика на новинарският сайт.
Така или иначе четете новини , просто сега ще коментирате повече... хем участвате в паричната награда , хем си рекламирате сайта безплатно.
Ако коментираш 20 новини (примерно) около 100 човека ще влязат в сайта ти (лично го изпробвах).

Сайта е petel.bg. "Petel.bg се излюпи на 21 март 2011 година във Варна. В момента това е най-посещаваният сайт от морската столица с над 50 хиляди посетители на ден."

Ето и линк към класацията с топ коментаторите -> http://petel.bg/comments_rating.html


Надявам се да съм помогнал :rolleyes:
 
От: Безплатна реклама в новинарски сайт.

Благодаря за информацията.
Ще се възползвам за няколко линка :)
 
От: Безплатна реклама в новинарски сайт.

Въздух под налягане, нищо няма да спечелите от това.
 
От: Безплатна реклама в новинарски сайт.

Е,все пак е нещо.. малко можеш да рекламираш фейсбук страницата си , блога или сайта си.
 
От: Безплатна реклама в новинарски сайт.

Е,все пак е нещо.. малко можеш да рекламираш фейсбук страницата си , блога или сайта си.

Щом така мислиш... .
 
От: Безплатна реклама в новинарски сайт.

Е , не споря... но сайта ми никой не го знаеше , а сега всеки ден пиша коментари (не спам разбира се).. и имам посещения , даже и 2 продажби при положение ,че никой не ми знае сайта и нямам трафик.
 
От: Безплатна реклама в новинарски сайт.

Е , не споря... но сайта ми никой не го знаеше , а сега всеки ден пиша коментари (не спам разбира се).. и имам посещения , даже и 2 продажби при положение ,че никой не ми знае сайта и нямам трафик.

Да де, за това става, но аз нямах предвид това. Според мен не става за качествен линкбилдинг. :)
 
От: Безплатна реклама в новинарски сайт.

Е да , с това съм съгласен с теб.
 
От: Безплатна реклама в новинарски сайт.

За момента трафика е повече от плачевен след 10-ина коментара, ще видим до към 12 часа довечера дали изобщо има смисъл
 
От: Безплатна реклама в новинарски сайт.

Ivo , коментарите ти трябва да бъдат примерно когато най-много се четат новини. Преди обяд и следобяд за да има повече хора в сайта.
И естествено , колкото по-смислен и хубав ти е коментара - толкова ще го четат и харесват.. съответно ще цъкнат на линка ти.
Успех!
 
От: Безплатна реклама в новинарски сайт.

Ivo , коментарите ти трябва да бъдат примерно когато най-много се четат новини. Преди обяд и следобяд за да има повече хора в сайта.
И естествено , колкото по-смислен и хубав ти е коментара - толкова ще го четат и харесват.. съответно ще цъкнат на линка ти.
Успех!

Ами ще се експериментира тези дни да се види дали има смисъл, сега още нищо не мога да твърдя
 
Безплатна реклама в новинарски сайт

Мога да кажа, че до този момент не съм открил български новинарски или спортен сайт, който да не се дъни редовно. Като спортните са абсолютното дъно, всичките.
 
От: Безплатна реклама в новинарски сайт

Мога да кажа, че до този момент не съм открил български новинарски или спортен сайт, който да не се дъни редовно. Като спортните са абсолютното дъно, всичките.

Не можах да те разбера , но както и да е.
 
От: Безплатна реклама в новинарски сайт.

Я някой да сподели има ли сми от към трафик, аз това ми го праща един колега, но така и не пробвах.
Нека някой, ако го е тествал да сподели.
 
От: Безплатна реклама в новинарски сайт.

Напоследък много спамери станаха , рекламират си фейсбук страниците и някой малки сайтчета... и става невероятен спам. Беше по-спокойно преди месец...
 

Горе