Безплатна реклама с Google на стойност 60 лв?

toretic

Member
Някой друг освен мен получил ли е подобно нещо?
Значи с една дума ми дадоха код с които се регистрирам и получавам 60лв безплатно в адуордс... а при вас нещо подобно има ли... някви безплатни кредити на вас давали ли са?
 
От: Безплатна реклама с Google на стойност 60 лв?

Да вчера и аз получих такова писмо.
 
От: Безплатна реклама с Google на стойност 60 лв?

А защо? Някой знае ли защо получих това?
whiteghost... ти също ли участваш(си участвал) в бета тестовете на продуктите на гугъл? Може би е заради това?
 
От: Безплатна реклама с Google на стойност 60 лв?

Не е за никакви бета тестове, схемата е да зарибят повече клиенти. Логично е всеки който има адсенс акаунт да иска да си популизира бизнеса (сайта) и за това са положили тази маркетингова стратегия.. :)

А наистина е хубава практика да се търси във форума преди да се създаде тема (ако не е unique разбира се) :)
 
От: Безплатна реклама с Google на стойност 60 лв?

whiteghost... ти също ли участваш(си участвал) в бета тестовете на продуктите на гугъл? Може би е заради това?

Само акоунт в адсенсе имам и гмаил ако може да се брои за бета тест..Явно им трябват пари ;)
 
От: Безплатна реклама с Google на стойност 60 лв?

hm... да ми бяха дали малко повече пари на мен... в кои ли техен проект не участвам, даже съм в ад менажера... и им пускам фийдбакове... никога повече... ще видат те...
а аз си мисля, че раздават пари дето помагаме... мда друг път
 
От: Безплатна реклама с Google на стойност 60 лв?

Здравейте, виждам че разбирате от google adwords ...
Предлагам Ви купони за google на стойност 75$ (около 115 лв.),
и за Microsoft Adcenter на стойност 200$ - цена по договаряне.
Един купон може да се използва за един акаунт, но може да създавате неограничени акаунти :eek:.
За повече информация:

0897 320 836

studentsgroup:pabv:pbg


 

Горе