Безплатна статия в блог с над 400 уникални

ReminD

Well-Known Member
Здравейте, последно време наистина нямам много свободно време за бизнес, но тези дни си дооправих гуест блог страницата - http://arthackers.net/guest-blogging/ вече няма нужда от регистрация за да публикувате статия, ето малко повече информация:

малко изисквания:

- уникална статия ( чеквам я с копискейп + отделни цитати в гугъл)
- до 2 анкор линка
- минимум 300 -400 думи
- грамотно написана

Предпочитам темите да са свързани със internet, а пък си оставам в правото да не одобрявам всеки шит, който го пускат индийците.

получавате:
- безплатен субмит на статията в 5-6 социални мрежи ( тези дето копат трафик! - digg,delicious,stumble,reddit,etc - имам имба акаунти там с много последователи и идва трафик винаги от там, особено DIGG)
- Вечна статия в постоянно развиващ се блог.
Блога е с Page Rank 2 , блога също така се класира изключително добре по всякакви теми, правил съм си всякакви експерименти с публикации, винаги ги качва доста нагоре без сео и общо взето цепи конкуренцията =)))

не одобрявам:
директни линкове към clickbank и други афилейти, тоест ако си предлагате някой шит чрез статия, линквайте си блог/салес страница, а не директно афилейт линкове.


Уникалните на ден са около 300-400 , като зависи от това дали има дигг/фейсбуук/туитър трафик, обикновенно са към 350, като главно трафика идва от Щатите и е 78-80 процента органичен ( от гугъл ), а всяка статия обикновенно се преглежда за 1 седмица към 200 пъти ако е атрактивна.
Та ако се чудите в коя article shit директория да си пуснете статия, можете да се премислите и да се обърнете към гост блогерите ( не визирам само мен), ефекта е 2x по-добър най-малко :)

Поздрави
 
Последно редактирано:
От: Безплатна статия в блог с над 400 уникални

Някакъв Димитър с копирана статия дето я има на 100 места се пробва да се прави на интересен, друг пък праща на тема обувки...

Тематиките са - категориите, които виждате, всичко друго отива в trash.
 

Горе