Безплатна статия срещу участие в проучване

redlemon

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Във връзка с платформата за фрилансъри ви моля за участие в малко проучване.

Реших вместо да моля за безвъзмездно участие да правя подарък - безплатна статия. Тъй като едва ли ще мога да подаря на всеки участник ще поствам статията тук с кратко описание. Който прояви интерес моля да пише в темата, че е съгласен да получи статия срещу попълване на анкетата. След това ви моля, за коментар в основната тема за проекта https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=67628

Аз ще изпратя статията на ЛС. Статията е без изображения и без html тагове.

Моля, обърнете внимание - първият "заплюл" получава статията! Не се ангажирам да пиша статия ако някой реши да участва в анкетата самоинициативно.

Линк към анкетата: https://www.surveymonkey.com/r/RQ6RNT7

Естествено всеки, който желае да се включи в проучването просто така, е добре дошъл - в края на краищата това е платформа за всички, които си изкарват хляба като специалисти на свободна практика.

Първата статия е:

Тематика: Здравословно хранене за деца
Ключова фраза: правилните хранителни навици / хранителни навици
Advego: Уникальность текста 94% / 100%. Хорошая уникальность текста.
Думи: 301
 
От: Безплатна статия срещу участие в проучване

Добро утро,

ето и втората статия

Тематика: Проблеми със съня
Ключова фраза: нередовен сън (две вариации - четири повторения)
Advego: Уникальность текста 98% / 100%. Отличная уникальность текста.
Думи: 369

Първата статия все още е свободна. Благодаря на всички, които вече участваха в проучването

Линк към анкетата: https://www.surveymonkey.com/r/RQ6RNT7

И не забравяйте:
  • Тук в темата пишете коя статия бихте искали (ако сте първи, не е необходимо да потвърждавам - статията е ваша)
  • гласувате в анкетата от линка
  • публикувате своето мнение и препоръки за проекта в основната тема (линк има по-горе)


Между другото - в петък е поредната презентация по проекта. Ще обсъдим какво сме постигнали в проучванията си и доколко сме на прав път в разработването на различните функционалности. Тъй като местата са ограничени (физически) мога да поканя само няколко души - ако някой желае нека ми драсне ЛС за да му дам място и час на срещата. Запазвам си правото да дам предимство на дългогодишни форумни членове с добра репутация.

Един от въпросите, които все още не считам за достатъчно доизяснени е доколко хората на свободна практика се интересуват от кредит. Ясно че самоцелното теглене на кредит е абсолютна глупост. Говоря за случаите, в които това е наистина необходимо. В годините, когато аз работех само като фрилансър ми се случваше да имам нужда от неголеми суми между проектите. В тази връзка мислих върху идеята да разработим овърдрафт, специално за хора на свободна практика, който да се определя на база оборот по сметката. Лесно, просто, без излишни формалности. Как мислите?
 
От: Безплатна статия срещу участие в проучване

Давай първата
 
От: Безплатна статия срещу участие в проучване

Има да! Иначе минах през анкетата.
 
От: Безплатна статия срещу участие в проучване

Има да! Иначе минах през анкетата.

Твоя е. Ще я пратя на лично довечера, като се прибера.

Само моля, за мнение в основната тема по проекта https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=67628

Явно довечера ще трябва да пусна още статии :)
 
От: Безплатна статия срещу участие в проучване

И аз попълних анкетата, но статия не искам. Успех с начинанието.
 
От: Безплатна статия срещу участие в проучване

Аз също я попълних без да искам нещо от това. Успех!
 
От: Безплатна статия срещу участие в проучване

Благодаря на всички, които се включиха. pepo_999 и stuklen вече получиха статиите си и искрено се надявам да са ги харесали.

Ето и третата статия:
Тематика: Хранене за диабетици
Ключова фраза: супа за диабетици
Advego Уникальность текста 95% / 100%. Отличная уникальность текста.
Думи: 346

Правилата са същите
  • Тук в темата пишете коя статия бихте искали (ако сте първи, не е необходимо да потвърждавам - статията е ваша)
  • гласувате в анкетата от линка - https://www.surveymonkey.com/r/RQ6RNT7
  • публикувате своето мнение и препоръки за проекта в основната тема - платформа за фрилансъри
 
От: Безплатна статия срещу участие в проучване

Статия Четири

Тематика: бременност
Ключова фраза: стреса през бременността (3 повторения, 1 вариации)
Advego Уникальность текста 97% / 100%. Отличная уникальность текста.
Думи: 492

Хайде хора, презентацията ми е в петък. Искам да имам колкото може повече данни за анализ. Като пуснем проекта, не искам да липсва нещо важно просто, защото на този етап не съм обърнал внимание на някой от вашите отговори.

Не ме щадете - отговорите ви в основната тема на проекта са далеч по ценни за мен това да подаря една статия (а и не мога да крия, че да пиша ми доставя удоволствие :))
 
От: Безплатна статия срещу участие в проучване

Благодаря на всички, които продължават да гласуват.

Двете безплатни статии обаще все още търсят нечий уютен сайт, където да се приютят.

Да не би темите да са отнесени? Приемам идеи за нови теми за безплатни статии.
 
От: Безплатна статия срещу участие в проучване

Тази за бременността мога да я взема.
 
От: Безплатна статия срещу участие в проучване

Тази за бременността мога да я взема.

Мамчето замина при bizz.

Остана свободна темата за диабета.
 
От: От: Безплатна статия срещу участие в проучване

Благодаря на всички, които се включиха. pepo_999 и stuklen вече получиха статиите си и искрено се надявам да са ги харесали.

Ето и третата статия:
Тематика: Хранене за диабетици
Ключова фраза: супа за диабетици
Advego Уникальность текста 95% / 100%. Отличная уникальность текста.
Думи: 346

Правилата са същите
  • Тук в темата пишете коя статия бихте искали (ако сте първи, не е необходимо да потвърждавам - статията е ваша)
  • гласувате в анкетата от линка - https://www.surveymonkey.com/r/RQ6RNT7
  • публикувате своето мнение и препоръки за проекта в основната тема - платформа за фрилансъри

Абе тая статия никой ли не я иска? :D
 
От: От: Безплатна статия срещу участие в проучване

Абе тая статия никой ли не я иска? :D

Дай да я видим. :) Готов си с анкетата. Сега ще видя с какво мога да допринеса и за другата тема.
 

Горе